(0910) 113 5759
اصفهان، خیابان شریعتی روبروی بیمارستان شریعتی، مجتمع فراز، واحد 102
دکتر کامران بابایی / جراحی بینی / کوچک کردن پره های بینی
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

کوچک کردن پره های بینی

کوچک کردن پره های بینی

بزرگی پره های بینی یکی از مشکلات ظاهری بینی می باشد ، افراد بسیاری بدلیل اینکه پره های بزرگی دارند از ظاهر بینی خود ناراضی می باشند و خواهان جراحی زیبایی بینی هستند . پره های بینی به راحتی با جراحی بینی کوچک می شوند و در قسمت تحتانی بینی فرم و ظاهر زیبایی ایجاد می شود . جراحی پرهای بینی به نسبت جراحی ساده می باشد اما باید در انتخاب جراح دقت شود . برای کوچک کردن پره های بینی از تکنیک های مختلفی استفاده می شود که در ادامه مطلب به بیان توضیحاتی در رابطه با تکنیک مورد استفاده در این جراحی پرداخته می شود .

تکنیک ونیر

تکنیک ونیر یکی از تکنیک هایی می باشد که در جراحی به منظور کوچک کردن پره های بینی مورد استفاده قرار می گیرد ، در قسمتی که پره های بینی به گونه متصل شده است برش کوچکی ایجاد می شود تا بافت کوچکی از بافت لب سوراخ بینی برداشته شود ، بعد از انجام تغییرات لازم برش زده شده بخیه زده می شود و پره های بینی جمع و کوچک می شود و ظاهر زیبایی در پره های بینی ایجاد می شود .

تکنیک جوزف

در این تکنیک که همانند تکنیک ونیر برای کوچک کردن پره های بینی مورد استفاده قرار می گیرد برش لازم در قسمت پایه بینی ایجاد می شود تا با استفاده از این برش بتوان پره های بینی را کوچک کرد.

بیشتر بخوانید
استحمام بعد از جراحی بینی

انتخاب تکنیک مورد استفاده در جراحی بستگی به نظر جراح بینی دارد ، با انجام این جراحی از پهنای بینی کاسته می شود و پره های بینی جمع می شود . افرادی که خواهان انجام این جراحی هستند نگرانی هایی در رابطه با جای برش دارند ، این نگرانی بی مورد می باشد زیرا برش های ایجاد شده سریع بهبود می یابد و قابل دید نمی باشند .

اقدامات لازم بعد از جراحی

داروهایی که پزشک تجویز می کند بطور مرتب استفاده کنید ، کمپرس یخ بعد از جراحی توصیه می شود . ممکن است در روز های اولیه کمی با مشکل تنفس مواجه شوید که طبیعی است بدلیل تورمات داخلی و خارجی بینی است که با گذشت زمان از بین می رود .

برخی از خدمات دکتر بابایی

و…

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر بابائی فوق تخصص جراحی پلاستیک

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]
عکس از دکتر کامران بابایی

دکتر کامران بابایی

دانش نامه پزشکی عمومی در سال ٨٠ و جراحی عمومی در سال ٨۶ و فوق تخصص جراحی پلاستیک در سال ٩١ از دانشگاه اصفهان
سابقه طبابت در مناطق محروم ٢ سال ارومیه و ٢ سال در نور آباد ممسنی
و از سال ٩١ استادیار بخش جراحی پلاستیک دانشگاه جندی شاپور اهواز

برچسب ها:

آخرین دیدگاه ها

مقالات مرتبط

Related News

هزینه جراحی بینی در اصفهان

هزینه جراحی بینی در اصفهان

کسانی که دارای بینی با شکل نامناسب یا بیش از حد بزرگ هستند، یا بینی آن ها دارای انحراف تیغه ی میانی و پولیپ است. قطعا به...

بهترین فصل جراحی بینی

بهترین فصل جراحی بینی

بهترین فصل جراحی بینی عمل بینی درد و ناراحتی ایجاد می کند؟ عمل بینی در زمستان بهتر است یا در زمستان؟ هزینه عمل بینی چقدر...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با دکتر کامران بابایی