مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

پروتز چانه

پروتز چانه

پروتز چانه چیست؟

 آیا چانه کوچک و رو به عقب را می توان اصلاح کرد؟

در این مقاله در مورد پروتز چانه و پروتز گونه توضیحاتی را به طور جامع آورده شده است، برای اطلاع از این پروسه این متن را تا انتها مطالعه نمایید.

پروتز را چانه را زمانی که چانه مقداری عقب باشد و رشد کافی ندارد را باید توسط یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی حاذق انجام داد. این عمل به حدی راحت می باشد که می توان همزمان با پروتز گونه نیز این پروسه بی خطر را انجام داد. پروتز چانه را زمانی پزشک عمل می کند که در مواقعی که چانه مقداری عقب است و نیم رخ بیمار در زاویه در میان گردن به وضوح دیده شود، مورد استفاده قرار می گیرد.

با استفاده از این پروتز می توان با برجسته کردن چانه، برجستگی که در نیم رخ ایجاد می کند را پوشش داد و از بین برد. علاوه براین اگر متقاضی به پزشک مراجعه کند که چانه ای کوچکی داشته باشد و همچنین دارای غبغب باشد، اصلاح غبغب بیمار را با لیپوماتیک و یا لیفت به تنهایی نمی تواند اثر مطلوبی را که برای استفاده از پروتز ایجاد کند. در واقع استفاده ای ترکیبی از لیپوماتیک غبغب، لیفت گردن و پروتز چانه نتایج مطلوب و ایده آل را به همراه می آورد و صورتی زیبا و جذاب را برای متقاضی در پی خواهد داشت.

پروتز چانه

روش جایگزینی پروتز چانه

پروتز چانه را به دو روش انجام می دهند که از روش دهان یا برش از گردن صورت می گیرد. اگر بیمار خواهان لیفت غبغب باشد، مناسب ترین روش در قرار دادن پروتز چانه از طریق برش در گردن می باشد. در صورتی که بیمار خود  انتخاب کرده باشد که پروتز چانه از طریق دهان باشد بنابه خواست او و صلاح دید پزشک اقدام به این عمل خواهد شد.

پروتز گونه نیز به منظور برجسته سازی گونه و حجیم نمودن گونه ها صورت می گیرد، این پروسه در جوانسازی و زیباسازی صورت نقش بسیار بالایی را ایفا می کند.

طریق جایگزینی پروتز گونه

این عمل بی خطر و ایمن را می توان به دو صورت انجام داد. از طریق دهان و برشی که در آن ایجاد می کند و یا برش زیر پلکی که در هر دو روش قابل انجام می باشد.

انواع پروتز گونه

پروتز گونه دو نوع دارد: سیلیکونی و پورکس که درنوع پورکس آن استخوان  در دراز مدت رشد می کند و قابل برداشت نیست اما فرم سیلیکونی را فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی بعدها چنانچه بیمار نپذیرد و مورد پسن وی قرار نگرفته باشد، به راحتی می تواند آن را خارج نمایید و بیمار به شرایط قبل از عمل باز می گردد این جراحی هیچ گونه عوارضی را برای متقاضی به همراه ندارد.

چکیده مطلب

پروتز گونه را می توان همزمان با جراحی زیبایی بینی یا فیس لیفت صورت انجام داد که نتایج درخشان تری برای بیمار به همراه می آورد. برای انجام این پروسه بهتر است که به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی باتجربه و خبره مراجعه شود.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انجام پروتز چانه بهتر است به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک مراجعه نمایید که ما در اینجا دکتر کامران بابایی را معرفی می نماییم. شماره مطب ایشان در اهواز 09101135759

برخی از خدمات دکتر بابائی فوق تخصص جراحی پلاستیک

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
عکس از دکتر کامران بابایی

دکتر کامران بابایی

دانش نامه پزشکی عمومی در سال ٨٠ و جراحی عمومی در سال ٨۶ و فوق تخصص جراحی پلاستیک در سال ٩١ از دانشگاه اصفهان
سابقه طبابت در مناطق محروم ٢ سال ارومیه و ٢ سال در نور آباد ممسنی
و از سال ٩١ استادیار بخش جراحی پلاستیک دانشگاه جندی شاپور اهواز

برچسب ها:

آخرین دیدگاه ها

مقالات مرتبط

Related News

هزینه ی لیفت صورت در اصفهان

هزینه ی لیفت صورت در اصفهان

با افزایش سن انسان قابلیت ارتجاعی پوست کاهش می یابد و چربی های زیر پوست تحلیل می روند. بنابراین  پوست حالت جمع شدگی  و...

تخلیه چربی لپ ها

تخلیه چربی لپ ها

تخلیه چربی لپ ها کاندیدای تخلیه چربی لپ ها چه کسانی می باشند؟  تخلیه چربی لپ ها به چه معناست؟ در این متن توضیحات جامع و...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *