مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

لیپوساکشن شکم

لیپوساکشن شکم

امروزه پزشکان می توانند در عرض 2 ساعت 10 الی 15 سانتی متر از دور کمر شما را کاهش دهند و به شما شکمی صاف و زیبا هدیه دهند. تنها کافی است که عمل جراحی لیپوساکشن را انجام دهید. در این عمل منطقه ی میانی بدن که شامل زیر پستانها و ماهیچه ی سینه تا کناره های سینه، هیپ، پهلو و لگن می شود را تحت درمان قرار می دهند.

تعدادی از آقایان تمام روزهای هفته به فعالیت های ورزشی می پردازند اما به نتیجه ای که می خواهند نمی رسند. این موضوع که ناشی از ژن فرد است بسیار آزار دهنده است. ما به این افراد لیپوساکشن شکم را پیشنهاد می کنیم. شما می توانید طی یک جلسه مشاوره با دکتر کامران بابایی جراح پلاستیک در اهواز با این روش به طور کامل آشنا شوید.

لیپوساکشن شکم

کاندیدای لیپوساکشن شکم

دو گروه از افراد به لیپوساکشن شکم نیاز مبرمی دارند. یکی زنان و مردانی که بدنشان نسبت به رژیم غذایی و ورزش مقاومت نشان می دهد و حتی با فعالیت بسیار باز هم به ظاهر دلخواهشان دست نمی یابند و دومی افرادی که زایمان طبیعی و سزارین انجام داده اند. در این موارد مهمترین مزیت لیپوساکشن فرم دادن به شکم این افراد است.

بیشتر چربی های شکم زیر پوست واقع شده اند و به همین دلیل به آسانی با لیپوساکشن قابل برداشت هستند و چربی هایی را که در بخشهای عمیقتر شکم (بخشهای بین روده ای) واقع شده اند با لیپوساکشن بر نمی دارند چرا که بسیار خطرناک است. گاهی بنا به تشخیص پزشک لیپوساکشن شکم همزمان با ابدومینوپلاستی (تامی تاک) جهت برداشتن پوست اضافی شکم تجویز می شود.

دوره ی نقاهت بعد از لیپوساکشن شکم

هر گونه عمل زیبایی به طبع تعدادی عوارض دارد. لیپوساکشن شکم نیز از این قاعده مستثنی نیست. از عوارض این عمل می توان کبودی و تورم را نام برد که این حالات در عرض یک الی دو هفته از بین می روند و وضع عمومی بیمار مساعد می گردد. گاهی اندکی تورم تا سه ماه بعد از عمل هم بر جای می ماند ولی تقریباً می توان گفت که با چشم دیده نمی شود. سایر دردها و ناراحتی های بعد از عمل نیز با دارو قابل کنترل است.

هر سؤالی داشتید از پزشکتان بپرسید، او به تمام آنها بی کم و کاست پاسخ می دهد و روند کامل معالجه تا بهبود 100% را برایتان توضیح خواهد داد. همچنین بعد از عمل نیز شما را تنها نمی گذارد و دوران بهبودی شما را پیگیری می کند.

برخی از خدمات دکتر بابایی

و…

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر بابائی فوق تخصص جراحی پلاستیک

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
عکس از دکتر کامران بابایی

دکتر کامران بابایی

دانش نامه پزشکی عمومی در سال ٨٠ و جراحی عمومی در سال ٨۶ و فوق تخصص جراحی پلاستیک در سال ٩١ از دانشگاه اصفهان
سابقه طبابت در مناطق محروم ٢ سال ارومیه و ٢ سال در نور آباد ممسنی
و از سال ٩١ استادیار بخش جراحی پلاستیک دانشگاه جندی شاپور اهواز

برچسب ها:

آخرین دیدگاه ها

مقالات مرتبط

Related News

دکتر خوب لیپوماتیک در اصفهان

دکتر خوب لیپوماتیک در اصفهان

یکی از جراحی های پرطرفدار در دنیای امروز؛ جراحی لیپوماتیک می باشد. به کمک این شیوه هر فرد می تواند به اندام دلخواه خود دست...

بهترین جراح ابدومینوپلاستی

بهترین جراح ابدومینوپلاستی

در این مقاله یکی از مهم ترین اهدافی که دنبال می کنیم این است که در خصوص معیار هایی که باید در هنگام انتخاب بهترین جراح...

تفاوت لیپوماتیک با لیپوساکشن

تفاوت لیپوماتیک با لیپوساکشن

تفاوت لیپوماتیک با لیپوساکشن پیکرتراشی با لیپوماتیک بهتر است یا عمل لیپوساکشن؟ تفاوت لیپوماتیک با لیپوساکشن در چیست؟ نتیجه...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *