دکتر کامران بابایی / لاغری و پیکرتراشی / دکتر خوب لیپوماتیک در اصفهان
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

دکتر خوب لیپوماتیک در اصفهان

یکی از جراحی های پرطرفدار در دنیای امروز؛ جراحی لیپوماتیک می باشد. به کمک این شیوه هر فرد می تواند به اندام دلخواه خود دست یابد. لیپوماتیک یا پیکرتلاشی برای تمامی افرادی که به دلایل مختلف نمی توانند به کمک ورزش و رژیم به وزن دلخواه خود برسند کاربرد دارد.

یکی از مهم ترین سوالاتی که از سوی بسیاری از افراد اعم از زنان و مردان پرسیده می شود این است که دکتر خوب لیپوماتیک در اصفهان کیست؟

در نوشتاری که در پیش رو دارید قصد داریم که به ارائه معیارهایی بپردازیم که بتوانید بر طبق آن دکتر خوب لیپوماتیک یا بهترین جراح لیپوماتیک را تشخیص دهید. درواقع به بیانی دیگر باید گفت که در هنگام انتخاب جراح لیپوماتیک در صورتی که معیارهای ارائه شده در ادامه این نوشتار را لحاظ کنید می توانید امیدوار باشید که انتخاب درست و عاقلانه ای داشته باشید. در نوشتاری که در پیش رو دارید برآنیم که به ارائه معیارهایی بپردازیم که بتوانید بر طبق آن دکتر خوب لیپوماتیک یا بهترین جراح لیپوماتیک را تشخیص دهید.

لیپوماتیک چیست؟

در طول سال های  اخیر یکی از جراحی هایی که بیشتر جنبه زیبایی داشته است، جراحی لیپوماتیک است. البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که از آن جایی که جراحی لیپوماتیک موجب کاهش وزن و تخلیه چربی های اضافی بدن می شود می تواند تا حد زیادی به سلامتی بدن نیز کمک کند. بنابر این می توان گفت که جراحی لیپوماتیک وجهه درمانی نیز دارد. این مساله تا حد زیادی می تواند موجب افزایش سلامت عمومی افراد نیز باشد.

 • بسیاری از چربی های اضافی نواحی مختلف بدنی را می توان در طی جراحی لیپوماتیک خارج کرد. پیکرتراشی یا لیپوماتیک شامل خالی کردن چربی های اندام های متفاوت بدن همچون شکم، بازو، ران، پهلو، غبغب و… به کمک تکنولوژی روز می گردد.

فرآیند انجام لیپوماتیک

در گام اول از انجام پیکرتراشی، پزشک متخصص به کمک بی حسی موضعی، فرد را آماده جراحی می کند. سپس برش هایی کوچک در محل مورد نظر ایجاد کرده و چربی اضافه در این نواحی به کمک قدرت مکش دستگاهی به شکل سرنگ بزرگ، از فضای میان پوست و ماهیچه خارج می گردد.

بهترین جراح لیپوماتیک چه ویژگی هایی دارد؟

در واقع در این بخش در صدد هستیم که به سوال دکتر خوب لیپوماتیک کیست، پاسخ دهیم.

از مهم ترین ویژگی هایی که یک جراح خوب لیپوماتیک باید داشته باشد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دانش و آگاهی در زمینه جراحی لیپوماتیک

از مهم ترین ویژگی های یک دکتر خوب لیپوماتیک این است که در زمینه فعالیت های شغلی و حرفه ای خود دانشی بسیار داشته باشد.

قطعا بسیاری از بهترین جراحان لیپوماتیک در بهترین مراکز آموزشی و دانشگاهی به تحصیلات آکادمیک پرداخته اند و توانسته اند با بهترین مدارج علمی از این حوزه ها فارغ التحصیل شوند. همین امر سبب می شود که ما بتوانیم با خیالی آسوده و بدون دغدغه روند درمانی و جراحی لیپوماتیک خود را به آنان بسپاریم.

 • دانش قطعا و بدون تردید یکی از مهم ترین ارکان یک روند درمانی و جراحی موفقیت آمیز خواهد بود.
 • بنابر این توصیه داریم، در صورتی که تصمیم به انجام جراحی لیپوماتیک دارید از بهترین و آگاه ترین جراح لیپوماتیک کمک بگیرید.

بهترین جراح لیپوماتیک کسی است که آگاهی های زیادی در زمینه روند انجام جراحی و برنامه ای که باید بر ای هر فرد طرح ریزی کند دارد. درواقع تخصص در نحوه انجام جراحی لیپوماتیک تا حد زیادی مرهون آگاهی های علمی است.

پیشنهاد ما به شما: بهترین فوق تخصص پلاستیک در اصفهان

دکتر کامران بابایی (فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی)
دکتر کامران بابایی (فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی)

تجربه عملی و مهارت

در کنار دانش و آگاهی دومین معیاری که در یک پزشک جراح لیپوماتیک باید مد نظر قرار داده شود مهارت و توانمندی در زمینه پیاده سازی دانشی است که در دوره های مختلف آموزشی کسب کرده است.

 • در واقع در صورتی که جراح لیپوماتیک نتواند دستاورد های علمی خود را در حوزه عملی پیاده سازی و عملیاتی کند نمی توان به توانمندی های وی امیداوار بود.

بنابراین باید از جراحانی کمک بگیرید که در طول سالیان توانسته اند تجربه های زیادی در طی جراحی های مختلف کسب کنند. از همین رو است که دانشجویان پزشکی بعد از اینکه دوره های تئوری تحصیلات دانشگاهی را طی کردند تحت نظر بهترین و باتجربه ترین اساتید خود دوره هایی را به عنوان کارآموزی می گذرانند تا تجربه و مهارت عملی بدست آورند.

 • توصیه این است که همواره از باتجربه ترین پزشکان در زمینه لیپوماتیک کمک بگیرید تا موفقیت نتیجه درمانی و جراحی تضمین شود.
نمونه کار لیپوماتیک شکم و پهلو
نمونه کار لیپوماتیک شکم و پهلو

رعایت اخلاق حرفه ای

اصول اخلاقی جزو مسائلی هستند که باید در همه حوز های شغلی لحاظ شوند. اخلاق حرفه ای و وجدان اخلاقی از جمله مهم ترین ارکان کار یک پزشک است که باید در تمام مراحل درمانی لحاظ شود.

بسیاری از پزشکان در مراحل درمانی بسیار همدلانه و صمیمی با بیماران شان ارتباط می گیرند و تمام تلاش شان معطوف به این است که مشکلات و بیمارهای آنان را برطرف نمایند.

در مواقعی که بیماران نمی توانند هزینه های درمانی را متحمل شوند پزشکان سعی می کنند که با آنها مماشات کنند و کمترین میزان حق الزحمه را از آنان دریافت می کنند.

در واقع انجام مسئولیت های پزشکی مقدم بر هر نوع ملاحظات مالی قرار می گیرند.

محل انجام خدمات لیپوماتیک

یکی از مهم ترین نکاتی که باید مورد نظر قرار دهید این است که جراح لیپوماتیک در کدام محل درمانی یا مرکز درمانی به ارائه خدمات پزشکی و جراحی می پردازد.

در واقع مراکز درمانی باید مجهز و و مدرن باشد تا بتوانید با بهترین تجهیزات درمانی بهترین روند درمانی را پشت سربگذارید.

زمانی که مدرن ترین و پیشرفته ترین ابزار آلات پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند قطعا اقدامات جراحی دقیق تر و بهتر انجام خواهد پذیرفت. زیرا که ابزار آلات توانایی های پزشکان را افزایش خواهند داد.

نتیجه گیری

در انتها این نکته را به شما عزیزان و همراهان همیشگی مان یادآور می شویم که در صورتی که تصمیم دارید تحت جراحی لیپوماتیک قرار بگیرید پیش از اینکه وارد مرحله جراحی شوید مشاوره هایی را در این زمینه داشته باشید.

 • مهم ترین و اصلی ترین اقدام شما این خواهد بود که بهترین جراح لیپوماتیک را برای روند جراحی برگزینید.
 • با توجه به معیارهایی که در بالا ذکر شد اکنون دیگر انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک قطعا دشوار نخواهد بود. زیرا که می دانید دقیقا چه نکاتی را در هنگام گزینش لحاظ کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 4]
عکس از دکتر کامران بابایی

دکتر کامران بابایی

دانش نامه پزشکی عمومی در سال ٨٠ و جراحی عمومی در سال ٨۶ و فوق تخصص جراحی پلاستیک در سال ٩١ از دانشگاه اصفهان
سابقه طبابت در مناطق محروم ٢ سال ارومیه و ٢ سال در نور آباد ممسنی
و از سال ٩١ استادیار بخش جراحی پلاستیک دانشگاه جندی شاپور اهواز

برچسب ها:

آخرین دیدگاه ها

مقالات مرتبط

Related News

بهترین جراح ابدومینوپلاستی

بهترین جراح ابدومینوپلاستی

در این مقاله یکی از مهم ترین اهدافی که دنبال می کنیم این است که در خصوص معیار هایی که باید در هنگام انتخاب بهترین جراح...

تفاوت لیپوماتیک با لیپوساکشن

تفاوت لیپوماتیک با لیپوساکشن

تفاوت لیپوماتیک با لیپوساکشن پیکرتراشی با لیپوماتیک بهتر است یا عمل لیپوساکشن؟ تفاوت لیپوماتیک با لیپوساکشن در چیست؟ نتیجه...

بهترین جراح لیپوماتیک

بهترین جراح لیپوماتیک

بهترین جراح لیپوماتیک لیپوماتیک چیست و چه ویژگی های دارد؟ آیا باید برای انجام این جراحی به فوق تخصص جراحی پلاستیک مراجعه...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

4 دیدگاه ها
 1. سلام آقای دکتر.لیپوماتیک هیچ عوارضی برای خانمها نداره؟ و اینکه بهتر است لیپوماتیک بعد از بارداری انجام بشه یا میشه قبل از اون هم اقدام کرد؟ و اینکه امکان انجام لیپوماتیک بعد از سزارین هست یا خیر؟

  پاسخ
  • سلام به شما
   لیپوماتیک نیز مانند هر عمل جراحی عوارضی دارد و عمده ترین عوارض آن خونریزی و عفونت و هماتوم است عوارض اختصاصی احتمال آمبولی است که در وزن های بالا اتفاق می افتد بعد از عمل احتمالا کم خونی وجود دارد و عارضه هایی بر روی پوست ایجاد می کند و اگر خیلی بی احتیاط انجام شود احتمال نکروز پوست وجود دارد بهتر است لیپوماتیک قبل از بارداری انجام شود بعد از بارداری علاوه بر لیپوماتیک معمولا ابدومینوپلاستی برای رفع شلی شکم انجام می شود بنابراین خانم مجرد جوان و بدون سابقه زایمان با اضافه وزن نسبی بهترین کاندید جراحی لیپوماتیک است. حداقل باید 6 ماه از زایمان بگذرد.

   پاسخ
 2. سلام آقای دکتر من بارداری دوممه چند وقت بعد از زایمان میتونم لیپوماتیک انجام بدم و من اصلا چربی اضافه ندارم شکمم هم گوشتی نیست فقط پوست شکمم که تو بارداری خیلی بد شده

  پاسخ
  • سلام
   ابتدا باید ویزیت شوید
   اما احتمالا عمل ابدومینوپلاستی لازم داشته باشید.
   عمل جراحی زیبایی شکم که کمک بسیاری به زیبایی و تناسب اندام می کند.

   پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *