(0910) 113 5759
اصفهان، خیابان شریعتی روبروی بیمارستان شریعتی، مجتمع فراز، واحد 102
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

هزینه لیفت سینه

زیبایی اندام یکی از عوامل تاثیرگذار بر افزایش اعتماد به نفس در هر فرد می باشد. داشتن سینه هایی زیبا و متناسب یکی از عوامل تاثیرگذار در خوش اندامی و اعتماد به نفس بانوان می باشد اما ممکن است براثر عوامل متعددی، سینه از فرم طبیعی و زیبای خود خارج شده و دچار افتادگی و شل شدگی بافت گردد. این مسئله همواره یکی از نگرانی های بانوان بوده به حدی که برخی خانم ها خود را از لذت شیردهی به نوزاد خود محروم می کنند تا بتوانند تناسب اندام خود را حفظ کنند اما به کمک پیشرفت علوم، امروزه این عارضه قابل درمان می باشد. لیفت سینه یا ماستوپکسی یکی از شیوه های نوین در درمان افتادگی سینه است که طرفداران بسیاری دارد. در ادامه به بررسی این شیوه درمانی برای زیباسازی اندام خواهیم پرداخت.

لیفت سینه چیست؟

لیفت سینه یا ماستوپکسی (Mastopexy) یکی از روش های زیباسازی اندام می باشد که در آن به کمک روش های متفاوت، نوک سینه بالاتر از دیواره قفسه سینه قرار گرفته و همچنین بافت اطراف سینه به کمک برداشتن پوست اضافه، سفت می گردد.

علل افتادگی سینه

هدف اصلی در لیفت سینه خوش فرم کردن و سفت کردن سینه می باشد. عموما سینه در فرم اصلی خود باید دارای بافتی سفت باشد اما دلایل متفاوتی می تواند افتادگی سینه را برای بانوان ایجاد کند ازجمله:

بیشتر بخوانید
ماندگاری پروتز سینه

بارداری

شیردهی

تغییر وزن

افزایش سن

جاذبه زمین

مسائل ژنتیکی لیفت سینه به عنوان درمان دائمی افتادگی سینه ناشی از تمامی علل فوق الذکر شناخته می گردد.

مزایا و عوارض لیفت سینه

اگرچه هر جراحی با میزانی از خطر همراه است اما جراحی لیفت سینه عموما به عنوان یکی از جراحی های بی خطر شناخته می شود. به همین دلیل نیز فرد می تواند از مزایای این روش بهره گرفته بدون اینکه عوارض خاصی را تجربه کند. در ادامه به مزایا و معایب این شیوه به تفکیک خواهیم پرداخت.

لازم است بدانید تمامی عوارض احتمالی ناشی از لیفت سینه را می توان به کمک تخصص و تبحر پزشک جراح مدیریت کرده و به حداقل رسانید.

لیفت سینه برای چه کسانی مناسب است؟

برخی افراد به طور ژنتیکی دارای سینه های افتاده و یا کشیده ای هستند و در برخی دیگر از موارد افتادگی بدفرمی سینه به علت عوامل خارجی همچون تاثیر جاذبه زمین و یا شیردهی ایجاد می گردد و ماستوپکسی می تواند در تمامی موارد، فرم سینه این افراد را زیبا سازد.

تغییرات شدید و مکرر در وزن شما، می تواند به شل شدگی بافت سینه و افتادگی آن منجر گردد. برای چنین افرادی نیز لیفت سینه می تواند بهترین گزینه در زیباسازی اندام باشد.

در برخی موارد افراد از سایز سینه خود راضی نیستند و بهره گیری از روش لیفت سینه می تواند آن ها را به اندازه دلخواه برساند. همچنین روش لیفت سینه برای افرادی که از هاله اطراف سینه خود و یا فاصله نوک سینه تا قفسه سینه راضی نیستند، کاربرد دارد.

بیشتر بخوانید
ماموپلاستی در اهواز

فرآیند انجام لیفت سینه

گام اول در انجام لیفت سینه، مشاوره با پزشک متخصص در این خصوص است. لازم است فرد هدف خود از لیفت سینه را با پزشک درمیان گذاشته و نتیجه نهایی از این شیوه را به طور واقع بینانه به کمک پزشک بررسی خواهد نمود.

سپس وضعیت جسمی فرد مورد بررسی قرار گرفته و پس از تایید پزشک، فرد می تواند برای انجام لیفت سینه آماده گردد.

همچنین تکنیک های متفاوتی در لیفت سینه مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی پزشک متخصص براساس میزان و نوع افتادگی سینه و همچنین خواسته فرد از نتیجه نهایی، برش ها به شکل افقی، عمودی و یا اطراف و در امتداد آرئول یا همان هاله اطراف نوک سینه ایجاد خواهند شد.

هزینه لیفت سینه در اصفهان

هزینه نهایی لیفت سینه بسته به خواسته فرد و همچنین ویژگی های جسمی وی ازجمله میزان افتادگی متفاوت می باشد اما به طور کلی عوامل متعددی می تواند بر هزینه جراحی لیفت سینه تاثیرگذار باشد ازجمله:

مهارت و تخصص جراح

محرز است که انجام جراحی تخصصی لیفت سینه نیازمند دانش علمی و تجربه عملی بالایی است. اگر شما نیز به دنبال جراحی مطمئن برای به دست آوردن مطلوب ترین نتیجه درکنار کمترین میزان عوارض احتمالی هستید، لازم است تخصص پزشک را در اولویت گذاشته و مسائل مادی را مبنای انتخاب خود قرار ندهید.

هزینه های جانبی

علاوه بر هزینه پزشک، هزینه کادر درمان و همچنین کلینیک و یا بیمارستان نیز می تواند در هزینه نهایی تاثیرگذار باشد. سایر عوامل تاثیرگذار شامل موارد زیر است:

بیشتر بخوانید
بزرگ کردن سینه

هزینه مواد بیهوشی

هزینه آزمایشات لازم پیش از جراحی

هزینه داروها و آزمایشات احتمالی پس از جراحی

هزینه بستری شدن در بیمارستان درصورت نیاز

هزینه تجهیزات یکبار مصرف در حین جراحی

نتیجه گیری

لیفت سینه یکی از شیوه های دائمی و کم خطر در زیباسازی اندام زنانه می باشد که می تواند اعتماد به نفس را به بانوان برگردانده و اثرات منفی ناشی از شیردهی یا عوامل وراثتی را جبران نماید. این شیوه نیازمند مهارت و تخصص کافی بوده و لازم است هر فرد به منظور دستیابی به مطلوب ترین نتیجه، بهترین جراح در حوزه لیفت سینه را برگزیند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]
عکس از دکتر کامران بابایی

دکتر کامران بابایی

دانش نامه پزشکی عمومی در سال ٨٠ و جراحی عمومی در سال ٨۶ و فوق تخصص جراحی پلاستیک در سال ٩١ از دانشگاه اصفهان
سابقه طبابت در مناطق محروم ٢ سال ارومیه و ٢ سال در نور آباد ممسنی
و از سال ٩١ استادیار بخش جراحی پلاستیک دانشگاه جندی شاپور اهواز

برچسب ها:

آخرین دیدگاه ها

مقالات مرتبط

Related News

کاندیدای ماموپلاستی در اهواز

کاندیدای ماموپلاستی در اهواز

کاندیدای ماموپلاستی در اهواز امروزه جراحی های زیبایی از استقبال زیادی برخوردار شده است به طوری که اغلب جوانان خواهان انواع...

ماموپلاستی در اهواز

ماموپلاستی در اهواز

ماموپلاستی در اهواز مراقبت های بعد ازعمل ماموپلاستی به چه شیوه ای است؟ آیا ماموپلاستی را می توان هم زمان با شیردهی انجام...

ماموپلاستی

ماموپلاستی

ماموپلاستی شاید شما نیز از خود این سوال را پرسیده باشید که ماموپلاستی چیست؟ آیا شما از  حجم سینه های خود رنج می برید؟ جهت...

ماندگاری پروتز سینه

ماندگاری پروتز سینه

ماندگاری پروتز سینه یکی از جراحی هایی که به منظور برجسته سازی و فرم دهی سینه بسیار مورد استقبال خانم ها و حتی افرادی که به...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با دکتر کامران بابایی