(0910) 113 5759
اصفهان، خیابان شریعتی روبروی بیمارستان شریعتی، مجتمع فراز، واحد 102
دکتر کامران بابایی / جراحی بینی / نکات مهم جراحی ترمیمی بینی
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

نکات مهم جراحی ترمیمی بینی

نکات مهم جراحی ترمیمی بینی

جراحی ترمیمی بینی زمانی انجام می گیرد که فرم بینی بعد از جراحی اولیه بینی از لحاظ ظاهری دلخواه بیمار نمی باشد، یا بدلیل اینکه بینی پیش از حد نازک و کوچک شده است از لحاظ عملکرد تنفسی دچار مشکل شده است . افرادی که خواهان انجام جراحی ترمیمی بینی خود می باشند باید انتخاب آگاهانه ای در جراح بینی داشته باشند زیرا این جراحی بدلیل پیچدگی که دارد کمی با مشکل همراه است. برای انجام این جراحی باید به نکاتی توجه شود که در زیر به بیان توضیحاتی در رابطه با این موضوع  پرداخته شده است :

جراحی ترمیمی بینی

جراحی ترمیمی بینی

هم جراح بینی و هم فردی که خواهان انجام این جراحی است باید درک کاملی را در رابطه با این جراحی داشته باشند و توجه نمایند که جراحی ترمیمی بینی همانند جراحی اولیه نمی باشد و دارای مشکلات و پیچیدگی های فراوانی می باشد. ممکن است تغییرات ایجاد شده در جراحی اولیه بینی به گونه ای باشد که جراحی ترمیمی بینی را با مشکل روبرو سازد بعنوان مثال در صورتی که بینی بیش از حد نازک و کوچک شده باشد و از استخوان و غضروف بینی بیش از حد در جراحی اولیه بینی کاسته شده باشد جراحی ترمیمی بینی با کمی پیچیدگی همراه است .

انجام جراحی ترمیمی بینی در بیمارانی توصیه می شود که انتظارات واقع بینانه از نتیجه جراحی داشته باشند و از مشکل بینی خود آگاهی کامل را داشته باشد .

برای اینکه بتوان نتیجه مطلوبی را از جراحی دریافت کرد، توصیه می شود در انتخاب جراح برای جراحی ترمیمی بینی بسیار دقت شود . جراحی مناسب برای عمل ترمیمی بینی می باشد که علاوه بر داشتن تجربه کافی در زمینه این نوع جراحی درک مناسبی از تناسب بینی با سایر اجزای دیگر صورت داشته باشد .

بیشتر بخوانید
کوچک کردن پره های بینی

نکته دیگری که در جراحی ترمیمی بینی بسیار حائز اهمیت می باشد زمان مناسب برای انجام این جراحی می باشد ، به هیچ عنوان نسبت به انجام این جراحی عجله نکنید، اجاز دهید در ابتدا روند طبیعی بهبودی سپری شود. ممکن است با گذشت زمان از نتیجه جراحی بینی خود راضی شوید و بعلت کاهش تورمات بینی فرم بینی، زیباتر و متناسب با سایر اجزای دیگر صورت شود .

برخی از خدمات دکتر بابایی

و…

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر بابائی فوق تخصص جراحی پلاستیک

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]
عکس از دکتر کامران بابایی

دکتر کامران بابایی

دانش نامه پزشکی عمومی در سال ٨٠ و جراحی عمومی در سال ٨۶ و فوق تخصص جراحی پلاستیک در سال ٩١ از دانشگاه اصفهان
سابقه طبابت در مناطق محروم ٢ سال ارومیه و ٢ سال در نور آباد ممسنی
و از سال ٩١ استادیار بخش جراحی پلاستیک دانشگاه جندی شاپور اهواز

برچسب ها:

آخرین دیدگاه ها

مقالات مرتبط

Related News

هزینه جراحی بینی در اصفهان

هزینه جراحی بینی در اصفهان

کسانی که دارای بینی با شکل نامناسب یا بیش از حد بزرگ هستند، یا بینی آن ها دارای انحراف تیغه ی میانی و پولیپ است. قطعا به...

بهترین فصل جراحی بینی

بهترین فصل جراحی بینی

بهترین فصل جراحی بینی عمل بینی درد و ناراحتی ایجاد می کند؟ عمل بینی در زمستان بهتر است یا در زمستان؟ هزینه عمل بینی چقدر...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با دکتر کامران بابایی