(0910) 113 5759
اصفهان، خیابان شریعتی روبروی بیمارستان شریعتی، مجتمع فراز، واحد 102
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

فیس لیفت (لیفت صورت)

فیس لیفت (لیفت صورت)

آیا فیس لیفت را می توان با عمل های دیگر انجام داد؟

فیس لیفت باعث جوانسازی پوست صورت می شود؟

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انجام عمل های هم زمان بهتر است به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک مراجعه نمایید که ما در اینجا دکتر کامران بابایی را معرفی می نماییم. شماره مطب ایشان در اهواز 09101135759

خیلی از سوالاتی که امروزه افراد از فوق تخصص جراحی پلاستیک پرسیده می شود این است که می توان عمل های زیبایی را به طور همزمان انجام داد؟ اغلب اوقات سوال ها پیرامون صورت می باشد که آیا می توانند عمل فیس لیفت را انجام دهند یا خیر؟ این عمل را می توان هم زمان با عمل های دیگر صورت گیرد؟ آیا عوارض خاصی برای متقاضی به همراه نمی آورد؟

پاسخ دکتر کامران بابایی فوق تخصص جراحی پلاستیک بر این است که بله می توان فیس لیفت را به طور هم زمان با عمل های دیگر انجام داد. مثلا لیفت صورت را با بلفاروپلاستی یا تزریق چربی، لیفت گردن ، لیفت پیشانی یا با احتیاط با پروتز گونه نیز انجام  داد. می توان اضافه کرد که این عمل را می شود با پروتزهای دائمی گونه و یا پروتز های دائمی چانه انجام داد. با اعمال این پروسه باعث زیباسازی و جوانسازی پوست صورت می شود و فرد چندین سال جوان تر به نظر خواهد آمد. می توان گفت که این عمل ها نتایج بسیار عالی و رضایت بخشی را برای متقاضی به همراه دارد به شرط آن که به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک حاذق و باتجربه مراجعه شود.

بیشتر بخوانید
لیفت صورت

فیس لیفت

یکی از مسائلی که پزشک قبل از عمل بررسی می کند، معاینه قلب و مجاری عروقی فرد می باشد که باید از نظر سلامت در صحت  و سلامتی کاملی باشد و از مشکل خاصی رنج نبرد.

در صورتی که اکوی قلب تایید را بدهد که میزان عملکرد قلب درست فعالیت می کند پزشک می توانید این عمل را بدون کوچک ترین عوارضی انجام دهید. گفته می شود که فیس لیفت را می توان به صورت هم زمان با رینوپلاستی نیزانجام داد، زیرا بینی در مرکز صورت می باشد و زمانی که اقدام به زیبایی بینی بنماییم باعث می شود که فیس لیفت نتایج ایده آل تر و مثبتی را برای متقاضی به همراه بیاورد.

بررسی بیمار از لحاظ ریوی نیز حائز اهمیت می باشد. توصیه دکتر بابایی بر این است که عمل های به طور هم زمان مقداری مشکل و پیچیده می باشد اما پزشک باید با احتیاط این عمل را انجام دهد. اغلب اوقات عمل پروتز سینه را هم زمان می توان با جراحی زیبایی شکم انجام داد اما پروتز سینه را با آبدومینوپلاستی باید با احتیاط صورت گیرد و بررسی شود تا فشاری بر فرد ایجاد نشود و دچار ناراحتی شود.

 

برخی از خدمات دکتر بابائی فوق تخصص جراحی پلاستیک

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]
عکس از دکتر کامران بابایی

دکتر کامران بابایی

دانش نامه پزشکی عمومی در سال ٨٠ و جراحی عمومی در سال ٨۶ و فوق تخصص جراحی پلاستیک در سال ٩١ از دانشگاه اصفهان
سابقه طبابت در مناطق محروم ٢ سال ارومیه و ٢ سال در نور آباد ممسنی
و از سال ٩١ استادیار بخش جراحی پلاستیک دانشگاه جندی شاپور اهواز

برچسب ها:

آخرین دیدگاه ها

مقالات مرتبط

Related News

هزینه ی لیفت صورت در اصفهان

هزینه ی لیفت صورت در اصفهان

با افزایش سن انسان قابلیت ارتجاعی پوست کاهش می یابد و چربی های زیر پوست تحلیل می روند. بنابراین  پوست حالت جمع شدگی  و...

تخلیه چربی لپ ها

تخلیه چربی لپ ها

تخلیه چربی لپ ها کاندیدای تخلیه چربی لپ ها چه کسانی می باشند؟  تخلیه چربی لپ ها به چه معناست؟ در این متن توضیحات جامع و...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با دکتر کامران بابایی