دکتر کامران بابایی / جراحی بینی / سن مناسب جراحی بینی
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

سن مناسب جراحی بینی

سن مناسب جراحی بینی

در چه سنی باید عمل بینی در خانم ها و آقایان صورت گیرد؟
سن مناسب عمل زیبایی بینی چه وقت می باشد؟
سن مناسب برای انحراف بینی چه وقت است؟
بینی تا چه سنی رشد می کند؟

یکی از ملاک های مهم در جراحی زیبایی بینی را می توان در برجستگی و انحنای بینی اشاره کرد که باید اشاره نمود که انحنای کمانی از یک دایره باید در مرکز کانال گوش خارجی صورت گیرد، زیرا از مهم ترین ویژگی بینی می توان به برجستگی که در آن ایجاد می شود را اشاره نمود و این برجستگی در هر پزشک و جراحی متفاوت بیان می شود که برای این که عدم قرینگی در بینی رخ ندهد بهتر است که به یک جراح و فوق تخصص جراحی پلاستیک حاذق مراجعه شود. یکی از معیارهای اندازه گیری این برجستگی را می توان در لب بالا اشاره کرد که معادل همان طول لب بالایی می باشد.

سن مناسب جراحی بینی

از جمله سوالاتی که اغلب متقاضیان از جراح و متخصص بینی می پرسند این می باشد که آیا جراحی بینی باید در زمان خاصی انجام گیرد؟ آیا جراحی بینی را باید در سن مناسبی انجام داد؟ سوالات و ابهامات زیادی برای متقاضی پیش می آید که تاکید جراح بینی باید پاسخ گوی تمام سوالات و ابهامات فرد باشد تا با دیدی واقع بینانه این عمل را انجام دهد و انتظاری نامعقول و بزرگ از جراح نداشته باشد. جراحی زیبایی بینی در پسران معمولا 17 تا 18 سال به بالا و در دختران 16 تا 17 سال به بالا صورت می گیرد البته بنابه دلایلی که مهم ترین آن را می توان به این اشاره نمود که رشد اعضای صورت و دیگر اجزا متوقف شده باشد در صورتی که بینی هنوز دارای رشد باشد در نتیجه عمل تاثیر گذاشته و باعث عدم رسیدن به نتیجه خوب و دلخواه خواهد شد.

 

یکی از سوالاتی که بسیار از دکتر کامران بابایی فوق تخصص جراحی پلاستیک پرسیده شده است این است که آیا جراحی بینی گوشتی با جراحی بینی استخوانی متفاوت است؟ آیا دوره ای نقاهت آن به یک اندازه می باشد.؟

در این مورد دکتر تاکید می کند که بین جراحی بینی استخوانی با جراحی بینی گوشتی هیچ گونه تفاوتی نیست و تنها می توان به کبودی و تورم بعد از عمل بینی گوشتی اشاره نمود که به دلیل حذف بافت و چربی مقداری دیرتر از جراحی بینی استخوانی وقت می برد تا برطرف شود اما نتیجه و زمان عمل در هر دو بینی یکی است و بسته به تجربه و خبرگی جراح بینی دارد.

برخی از خدمات دکتر بابائی فوق تخصص جراحی پلاستیک

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
عکس از دکتر کامران بابایی

دکتر کامران بابایی

دانش نامه پزشکی عمومی در سال ٨٠ و جراحی عمومی در سال ٨۶ و فوق تخصص جراحی پلاستیک در سال ٩١ از دانشگاه اصفهان
سابقه طبابت در مناطق محروم ٢ سال ارومیه و ٢ سال در نور آباد ممسنی
و از سال ٩١ استادیار بخش جراحی پلاستیک دانشگاه جندی شاپور اهواز

آخرین دیدگاه ها

مقالات مرتبط

Related News

هزینه جراحی بینی در اصفهان

هزینه جراحی بینی در اصفهان

کسانی که دارای بینی با شکل نامناسب یا بیش از حد بزرگ هستند، یا بینی آن ها دارای انحراف تیغه ی میانی و پولیپ است. قطعا به...

بهترین فصل جراحی بینی

بهترین فصل جراحی بینی

بهترین فصل جراحی بینی عمل بینی درد و ناراحتی ایجاد می کند؟ عمل بینی در زمستان بهتر است یا در زمستان؟ هزینه عمل بینی چقدر...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *