دکتر کامران بابایی / جراحی بینی / انتخاب جراح بینی
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

انتخاب جراح بینی

انتخاب جراح بینی

امروزه جراحی بینی یکی از پر طرفدارترین جراحی‌های زیبایی در ایران به شمار می‌رود، زیرا ایرانیان اکثراً دارای بینی‌هایی با فرم‌های نامناسب و سایزهای بزرگ هستند. هم اکنون اکثر افراد در کشورمان میل به خودآرایی پیدا کرده‌اند. به همین دلیل آمار این جراحی هر روز رو به افزایش است. گروه دیگری از افراد نیز به دلایل پزشکی از جمله مشکلات تنفسی، رفع ایرادات عملکردی، درمان اشکالات، رفع شکستگی، انحراف و پولیپ بینی به پزشک مراجعه می‌کنند.
دکتر بابایی فوق تخصص جراحی پلاستیک تمامی خدمات مربوط به جراحی زیبایی و پلاستیک را به متقاضیان ارائه می‌دهد. از جمله جراحی‌هایی که ایشان انجام می‌دهند جراحی بینی است که شامل جراحی بینی طبیعی، فانتزی، گوشتی، استخوانی و درمان انحراف بینی می‌شود.

عکس قبل و بعد از جراحی بینی

شناسایی جراح بینی

برای انجام جراحی بینی اول از همه باید جراحان موفق و با تجربه را شناخت، راجع به او به اندازه‌ی کافی تحقیق کرد و بهترین جراح بینی را انتخاب کرد. جای امیدواری است که پزشکان جراح بینی در ایران از باتجربه‌ترین، موفق‌ترین و فعال‌ترین جراحان در این زمینه هستند، زیرا تعداد مراجعین جهت انجام جراحی بینی زیاد است و هر روز نیز بیشتر می‌شود و این موضوع باعث شده است که تجربه و مهارت پزشکان افزایش بیابد. از نکات دیگری که فرد باید به آن توجه کند آشنایی با نحوه‌ی کار پزشک است که این امر نیز با مشاهده‌ی نمونه‌ کارهای او میسر می شود. بعضی از افراد در مورد بینی خود سلیقه‌ی خاصی دارند که باید مطمئن شوند پزشک منتخب آنها مطابق سلیقه‌ی آنها عمل می‌کند یا خیر. البته گاهی فرد نظر اشتباهی راجع به این جراحی دارد که در این موارد پزشک سعی می‌کند او را از تصمیم خود منصرف کند.

جلسات مشاوره

مرحله‌ی دوم شرکت در جلسات مشاوره با پزشک مربوطه است. در این جلسات، فرد راجع به انتظاراتش، پرونده‌ی پزشکی، تعیین تاریخ جراحی، نتیجه‌ی جراحی و سایر مسائل مهم با پزشک خود صحبت می‌کند. در اولین جلسه او به معاینه‌ی فرد می‌پردازد. ساختار بینی او را مورد بررسی قرار می‌دهد و از حجم بافت‌های غضروفی، پوست و استخوان بینی او آگاه می‌شود و از این طریق نتیجه‌ی جراحی را به بیمار اطلاع می‌دهد. اگر فرد به قصد درمان و رفع ایراد به پزشک مراجعه کند علاوه بر ساختار بینی، معاینات اولیه صورت می‌پذیرد و اگر برای شناسایی مشکلات و یافتن منشأ انسداد بینی معاینه کفایت نکرد باید از روشهای مثل تصاویر رادیولوژی، آندوسکوپی بینی و … کمک گرفت.

انواع بینی

بینی افراد از دو دسته‌ی اصلی گوشتی و استخوانی تشکیل شده است. هر کدام از این بینی‌ها با روش‌های مخصوص به خود جراحی می‌شوند.

برخی از خدمات دکتر بابائی فوق تخصص جراحی پلاستیک

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
عکس از دکتر کامران بابایی

دکتر کامران بابایی

دانش نامه پزشکی عمومی در سال ٨٠ و جراحی عمومی در سال ٨۶ و فوق تخصص جراحی پلاستیک در سال ٩١ از دانشگاه اصفهان
سابقه طبابت در مناطق محروم ٢ سال ارومیه و ٢ سال در نور آباد ممسنی
و از سال ٩١ استادیار بخش جراحی پلاستیک دانشگاه جندی شاپور اهواز

برچسب ها:

آخرین دیدگاه ها

مقالات مرتبط

Related News

هزینه جراحی بینی در اصفهان

هزینه جراحی بینی در اصفهان

کسانی که دارای بینی با شکل نامناسب یا بیش از حد بزرگ هستند، یا بینی آن ها دارای انحراف تیغه ی میانی و پولیپ است. قطعا به...

بهترین فصل جراحی بینی

بهترین فصل جراحی بینی

بهترین فصل جراحی بینی عمل بینی درد و ناراحتی ایجاد می کند؟ عمل بینی در زمستان بهتر است یا در زمستان؟ هزینه عمل بینی چقدر...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *