پروتز سینه و شیردهی

پروتز سینه و شیردهی

پروتز سینه و شیردهی تداخلی با یکدیگر دارند؟

پروتز سینه و شیردهی مقوله ی دغدغه انگیزی در میان متقاضیان بزرگ کردن سینه با پروتز می باشد. بسیاری از زنان گمان می کنند پروتز سینه باعث مختل شدن روند شیردهی می شود؟ به نظر شما این چنین است؟

آیا فردی که پروتز سینه انجام داده است، قادر به شیردهی به فرزند خود نمی باشد؟ آیا پروتز سینه باعث مختل شدن عملکرد غدد شیری پستان می شود؟

برای آگاهی از پاسخ سوالات مطرح شده، با ادامه ی مطلب همراه باشید.

پروتز سینه و شیردهی

پروتز سینه و شیردهی

دکتر پروتز سینه

معمولا افرادی که تصمیم به بزرگ کردن سینه های خود با پروتز، دارند به دنبال بهترین جراح پروتز سینه می باشند. اشتباهات پزشکی می تواند عوارض غیرقابل جبرانی را به فرد تحمیل کند. بنابراین انتخاب و دقت در انتخاب پزشک مجرب و ماهر برای انجام هرگونه اقدام زیبایی یا درمانی، امری اجتناب نا پذیر به نظر می رسد.

در جلسات معاینه شرایط سینه های شما مورد بررسی های پزشکی قرار می گیرد. شما می توانید در طی این جلسات انتظارات خود از عمل پروتز سینه را با جراح خود در میان بگذارید.

به یاد داشته باشید جراح سینه از سطح دانش بالایی برخوردار می باشد و با علم زیبایی شناسی خود می تواند بهترین مشاور برای شما باشد.

دکتر کامران بابائی، فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران می باشند. برای انجام هرگونه اقدام درمانی و زیبایی می توانید از طریق زیر با ایشان ارتباط برقرار کنید:
شماره های تماس: 09101135759
صفحه اینستاگرام

عفونت بعد از عمل پروتز سينه

عوارض پروتز سینه مبحث پرچالشی در میان مردم می باشد. به خاطر داشته باشید هرنوع جراحی (اعم از زیبایی و درمانی) می تواند عوارضی را به دنبال داشته باشد.

      • با این حال اگر جراحی پروتز سینه طبق اصول و با استفاده از پروتزهای با کیفیت و مناسب صورت پذیرد، درصد ریسک و احتمال ایجاد عوارض نامطلوب بعد از عمل جراحی به طرز قابل توجهی کاهش پیدا می کند.
      • به یاد داشته باشید؛ مهارت و روش کار اجرایی توسط جراح مربوطه نیز تاثیر بسیار زیادی در کاهش عوارض نامطلوب بعد از جراحی پروتز سینه دارد.

عفونت بعد از عمل پروتز سینه می تواند به دلیل استفاده از پروتز های نامطلوب و بی کیفیت ایجاد شود. به خاطر داشته باشید؛ توجه به مراقبت های بعد از پروتز سینه می تواند در تقویت نتایج حاصل از این جراحی و افزایش میزان رضایت مندی فرد تاثیر حائز اهمیتی به دنبال داشته باشد.

تداخل پروتز سینه و شیردهی

بسیاری از مردم معتقدند که پروتز سینه مانع از شیردهی می شود. این باور نادرست است!!!

پروتزهای مورد استفاده در جراحی های زیبایی یا ترمیمی در محل مناسبی از بافت سینه قرار می گیرند که هیچگونه تداخلی در عملکرد غدد شیردهی پستان نداشته باشند.

جراح پروتز سینه با دانستن فیزیولوژی انسان و عملکرد مشخص هر ارگان از بدن، بهترین راه را برای اعمال تغییرات مناسب انتخاب می نماید. بنابراین جایگذاری کردن پروتزهای سینه در محلی از بافت پستان اتفاق می افتد که هیچگونه تداخلی با عملکرد این بافت نداشته باشد و تنها به افزایش زیبایی آن منجر شود.

پروتز سینه در دوران شیردهینتیجه گیری

بنابر مطالب فوق الذکر می توان به این نتیجه رسید که پروتز سینه و شیردهی تداخلی با یکدیگر ندارند و فردی که پروتز سینه انجام داده است توانایی شیردهی خود را از دست نمی دهد!!!

درباره نویسنده

پاسخ

20 + شش =