ورم سینه بعد از پروتز سینه

ورم سینه بعد از پروتز سینه

آیا پروتز سینه باعث ورم و کبودی در سینه خواهد شد؟

آیا ورم سینه بعد از پروتز سینه امری طبیعی می باشد؟

ماساژ دادن سینه باعث برطرف شدن ورم سینه می شود؟

در این مقاله توضیحات جامع و مفصلی پیرامون ورم سینه بعد از پروتز سینه گردآوری شده است که به منظور کسب اطلاعات بیشتر بهتر است که این متن را تا انتها مطالعه نمایید. با ماهمراه باشید.

یکی از جراحی های پلاستیک که اخیر در بین خانم ها و حتی دختران جوان مورد استقبال قرار گرفته است؛ پروتز سینه است که با افزایش سن باعث کاهش حجم یا افتادگی بافت های زیر سینه خواهد شد. در طول سال های اخیر تلاش بر این بوده است که راه حلی یافته شود تا این عارضه را بدون کوچک ترین تورم و اسکار انجام دهند، در نتیجه با استفاده از تکنیک های جدید از پرکننده های استفاده شد که میزان رضایت متقاضی را دو چندان کرد.

یکی از دغدغه های ذهنی متقاضیان این عمل بی خطر در این بود که آیا بعد از پروتز یا بزرگ کردن سینه، پستان ورم و کبود می شود؟ راه حل عدم کبودی در پروتز سینه چه می باشد؟

تاکید دکتر کامران بابایی بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی برسخن این می باشد که تمام عمل های جراحی و علی الخصوص زیبایی دارای مقداری تورم و کبودی می باشد که در فرآیند پروتز سینه نیز ورم سینه رخ خواهد داد که به مرور برطرف می شود، در اغلب موارد بین 8 تا 12 هفته ادامه دارد، اما جای نگرانی ندارد.

اگر متقاضی به جراح و متخصص پلاستیک باتجربه و خبره مراجعه نماید این عارضه به حداقل خود خواهد رسید و بهترین نتایج را برای فرد به ارمغان خواهد آورد.

ورم-سینه-بعد-از-پروتز-سینه

ماساژ بعد از پروتز سینه

در مورد این که آیا درست است که بعد از پروتز سینه، پستان را ماساژ دهیم اختلاف نظر وجود دارد. دکتر بابایی تاکید می کند اگر پروتز سینه در زیر عضله باشد نباید ماساژ داد زیر حرکات قفسیه سینه خود مانند ماساژ به حساب می آید. اما بعد از یک هفته می توان بسیار آرام سینه را ماساژ داد به طوری که دردی در ناحیه سینه وجود نداشته باشد.

مراقبت های بعد از پروتز سینه

متقاضی بعد از ریکاوری، در صورتی که هیچ گونه مشکل خاصی نداشته باشد می تواند مرخص شود و به منزل مراجعت کند.

بهتر است که داروهایی که جراح پلاستیک برایش تجویز نموده است را راس ساعت و مرتب مصرف کند.(این داروها و آرام بخش ها برای کاهش درد بعد از پروتز سینه می باشد)

بهتر است که فرد تا 10 روز از استعمال دخانیات و رانندگی کردن بپرهیزد.

تا 8 هفته نباید فعالیت های سنگین و حمل اجسام ثقیل انجام دهد، زیرا به قفسه سینه فشار وارد می شود.

اگر بعد از پروتز سینه، ورم نسبت به روز قبل بیشتر شود، حتما باید به جراح و متخصص پلاستیک اطلاع دهید؛ و اگر مقدور باشد مراجعه نمایید.

چکیده مطلب

بعد از باز نمودن پانسمان که معمولا دو روز بعد از عمل است، جراح و متخصص پلاستیک به بیمار سوتین های طبی یا فشاری را تجویز می کند. استفاده از این سوتین برای فرم گیری پروتز سینه اجباری است و فرد باید تا 2 هفته در 24 ساعت شبانه روز استفاده کند.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انجام ورم سینه بعد از پروتز سینه بهتر است به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک مراجعه نمایید که ما در اینجا دکتر کامران بابایی را معرفی می نماییم. شماره مطب ایشان در اهواز 09101135759

برخی از خدمات دکتر بابائی فوق تخصص جراحی پلاستیک

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت

درباره نویسنده

پاسخ

نوزده + 20 =