نکاتی در مورد پروتز باسن

نکاتی در مورد پروتز باسن

جهت برخورداری از بهترین روش، رعایت چه نکاتی در جراحی زیبایی باسن موثر است؟
آیا انجام پروتز باسن برای همه ای افراد مناسب می باشد؟
مراقبت های بعد از پروتز باسن چگونه است؟ یا رعایت چه نکاتی در مورد پروتز باسن مهم است؟

عمل پروتز باسن برای افرادی که لاغر است توصیه می شود ، افرادی که چاقی مفرط دارند بهتر است از روش لیپوماتیک یا تزریق چربی استفاده نمایند.

متقاضیانی که تمایل به این روش دارند باید دو هفته دوره نقاهت را برای خود مد نظر بگیرند. در طول این دوهفته فرد نمی تواند به روی باسن بخوابد و باید به روی شکم قرار گیرد. بهتر است به منظور راحتی اجابت مزاج از غذاهای آبکی و نرم استفاده کنند تا فشاری به باسن وارد نشود.

استفاده از پروتزبزرگتر از  300 سی سی برای ناحیه باسن توصیه نمی شود زیرا هرچقدرسایز پروتز باسن بزرگ تر باشد احتمال بروز عوارض در این پروسه وجود دارد، پس کلا برای افرادی که لاغراند و بدون حجم چربی بالا این عمل توصیه می شود. در صورتی که بیمار دو هفته استراحت مطلق را اعمال کند، پروتز باسن مناسب ترین گزینه می باشد.

نکاتی در مورد پروتز باسن

ممکن است که بعد از پروتز باسن مقداری درد و کبودی ایجاد شود که با رعایت مراقبت های بعد از عمل و مصرف داروهای تجویز شده ای فوق تخصص  جراحی پلاستیک، این عارضه برطرف شود و هیچ گونه مشکلی برای متقاضی ایجاد ننماید.

به مدت 2 هفته ازمصرف نمک و غذاهای شور اجتناب شود، زیرا عارضه تورم بعد از عمل امری کاملا طبیعی می باشد که به مرور زمان کاملا برطرف می شود.

بهتر است که در حین نشستن به روی باسن از یک بالشت نرم و یا کوسن استفاده نماید، این کار باعث می شود که فشار زیادی بر باسن وارد نشود.

بهتراست که در هفته ای اول زیر نظر جراح بعد از پروتز باسن، راه بروید، این کار باعث می شود که فشار زیادی به برش ها وارد نشود، و لبه های زخم زیاد باز نشود.

از انجام فعالیت های سخت و ورزش های سنگین تا دو ماه خودداری شود.

از نشستن طولانی مدت به خصوص در حین رانندگی تا یک ماه اجتناب شود.

بلافاصله بعد از پروتز باسن فوق تخصص جراحی پلاستیک از فرد می خواهد که یک شلوار جذب و تنگ استفاده کند تا از محل جراحی محافظت نماید.

جلوگیری از یبوست با مصرف مایعات فراوان و ملین ها بعد از عمل ضروری می باشد.

از استعمال دخانیات و نوشیدن مشروبات الکلی تا یک ماه بعد از این پروسه اجتناب شود.

پیروی ازتمام  دستورالعمل های فوق تخصص جراحی پلاستیک و مصرف داروهای تجویز شده طبق ساعات ذکر شده الزامی است.

برخی از خدمات دکتر بابائی فوق تخصص جراحی پلاستیک

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت

درباره نویسنده

پاسخ

نوزده − شانزده =