لیپوماتیک در اهواز

لیپوماتیک در اهواز

امروزه مشکلات چاقی و اضافه وزن متاسفانه یکی از  معظل های مردم است که عوامل مختلفی سبب چاقی و اضافه وزن می شود ، توصیه می شود اشخاص در ابتدا از غذاهای کم کالری استفاده نمایند ، فعالیت بدنی خود را افزایش دهند و از مصرف غذاهای پرچرب اجتناب نمایند .

اگر اشخاص به دنبال یک راه حل سریع و قطعی جهت کاهش وزن باشند لیپوماتیک یک روش کاملا قطعی و بدون ریسک آمبولی است .

لیپوماتیک در اهواز

در روش های قبلی تخریب چربی ها رخ می داد اما در روش لیپوماتیک بدون تخریب چربی ها می توان کاهش وزن را تجربه کرد و به دلیل اینکه به چربی ها آسیبی وارد نشده است می توان پس از تخلیه چربی ها آنها را در نواحی مختلف بدن نظیر سینه ها ، باسن ، پشت دست ها و … نیز تزریق نمود .

هموطنانی که به دنبال لاغری با لیپوماتیک هستند ، باید بدانند که دکتر بابایی فوق تخصص جراحی پلاستیک لیپوماتیک در اهواز را انجام می دهند .

اقدامات قبل از لیپوماتیک

مانند هرعمل دیگری در روش لیپوماتیک نیز حتما لازم است به پزشک متخصص مراجعه نموده و مشاوره اولیه و گفتکو درباره نحوه انجام عمل صورت گیرد . در طی این جلسات مشاوره بیمار باید پزشک خود را در جریان سوابق بیماری یا حساسیت هایی که دارد بگذارد. سپس بیمار از لحاظ روانی ، میزان فعالیت های بدنی و امکان تغییرات مکرر وزن معاینه می شود. سپس پزشک برای مشخص شدن قطر چربی زیر پوست تجویز سونوگرافی می کند. جهت چک کردن سلامتی بیمار آزمایش خون برای  تست انعقاد خون ، بارداری در بانوان ، تشخیص هپاتیت ، کارکرد کبد ، کلیه ، کم خونی و … انجام می شود. سپس بیمار بعد از پر نمودن فرم رضایتنامه و انجام عکاسی قبل از عمل ، برای عمل لیپوماتیک آماده می شود.

دکتر کامران بابایی فوق تخصص جراحی پلاستیک لاغری با لیپوماتیک را بهترین تجهیزات انجام می دهند .

برخی از خدمات دکتر بابایی

و…

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر بابائی فوق تخصص جراحی پلاستیک

 

درباره نویسنده

پاسخ

3 + 5 =