لیفت با نخ صورت

لیفت با نخ صورت

در لیفت با نخ صورت به منظور رفع افتادگی و شلی پوست از نخ های قابل جذب و با کیفیت بالا استفاده می شود این نخ ها که از جنس پروپیلن یا پلی دی اکسانون می باشند به خاطر داشتن خارهای دندانه ای به بافت چربی گیر می کنند.

لیفت با نخ صورت

لیفت با نخ صورت

کاندیدای مناسب این روش

افرادی که از این روش استفاده می کنند افراد 35 تا 65 سالی هستند که می خواهند نسبت به تزریق ژل و بوتاکس ازاین روش نتایج ماندگار تر و چشمگیرتری داشته باشند.افرادی که دارای مشکلاتی از قبیل افتادگی پوست در گونه ها،ابروها و…  هستند کاندیدای مناسبی برای این روش می باشند .

لیفتینگ با نخ به چه صورت انجام می شود

این روش به صورت بی حسی موضعی و با استفاده از نخ بخیه ظریف انجام می شود  . از این نخ برای بالا نگه داشتن نواحی افتاده استفاده می شود که در کمتر از 60 تا 90 دقیقه به طول می انجامد که اکثرا بیماران از کوتاه بودن زمان متعجب می شوند.

حال این که این نخ ها پس از وارد شدن در زیر پوست به صورت چتر باز شده و مانند یک نگهدارنده عمل می کند.بعد از آنکه سوزن کار بالاکشیدن را انجام می دهد ازداخل بافت ها بیرون کشیده می شود .در انتها جراح نخ را می برد و گره می زند به شکلی که در عمق پوست پنهان شود و اثری مشخص نباشد. مهمترین مزایای این روش این است که هیچ برش و بخیه ای وجود ندارد.

چه زمانی بهبودی حاصل می شود؟

صورت بعد از عمل متورم و کبود می شود ولی عوارض جانبی آن بعد از چند روز التیام پیدا می کند.ممکن است بعضی از بیماران بعد از مدتی درد داشته باشند که با مصرف دارو تسکین پیدا می کند.مهم ترین نکته اینکه بیمار بعد از عمل حتما باید مدتی استراحت کند و سر خود را هنگام خوابیدن بالا نگه دارد تا ورم کمتر شود.

چه خطراتی می تواند این عمل داشته باشد؟

این عمل اگر به وسیله ی جراحان خوب صورت گیرد مطمئنا از ایمنی کاملی برخوردار خواهد بود.ولی ممکن است این عمل هم مانند عمل های زیبایی دیگر یک سری عوارض داشته باشد که شایع ترین آنها برای مثال عفونت، قرمزی، حساسیت به لمس، نامتقارن بودن را می توان ذکر کرد.

برخی از خدمات دکتر بابایی

و…

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر بابائی فوق تخصص جراحی پلاستیک

 

درباره نویسنده

پاسخ

3 × یک =

Call Now Button