سوالات متداول جراحی بینی گوشتی

سوالات متداول جراحی بینی گوشتی

برخی از مراجعین دکتر بابایی فوق تخصص جراحی پلاستیک  که خواستار جراحی بینی هستند بینی های آن ها از نوع گوشتی است یعنی دارای بینی های پهنی هستند که ضخامت پوست بالایی دارد سوالاتی را در خصوص نحوه جراحی، نتیجه جراحی و مراقبت های پس از جراحی مطرح می کنند که در این قسمت به برخی از آن ها پاسخ داده شده است تا با آگاهی کافی اقدام به انجام جراحی بینی گوشتی خود بگیرند.

آیا انجام جراحی بینی گوشتی مشکلی در تنفس ایجاد می کند؟

برخی از افراد بر این باورند که ممکن است پس از جراحی بینی گوشتی مشکلی در تنفس آن ها ایجاد شود در صورتی که این یک باور اشتباه است. انتخاب جراح در گرفتن بهترین نتیجه پس از جراحی بینی و عدم بروز مشکلات تنفسی بسیار تاثیر گذار است بنابرین در انتخاب جراح بینی خود باید دقت بسیار بالایی داشته باشید دکتر بابایی فوق تخصص جراحی پلاستیک یکی از بهترین جراحان بینی در این زمینه راهنمایی و مشاوره های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند.

برخی از افراد خواستار جراحی بینی فانتزی و عروسکی هستند در جراحی این نوع از بینی ها بدلیل اینکه بینی بیش از حد کوچک و سربالا می شود افراد با مشکلات تنفسی بیشتر مواجه می شوند.

پس از جراحی بینی گوشتی دوران نقاهت چقدر است؟

دوران نقاهت در جراحی بینی گوشتی نسبت به جراحی بینی استخوانی بیشتر است در نتیجه افرادی که بینی های گوشتی دارند باید صبر و حوصله بالایی داشته باشند.

روند بهبودی تورم و کبودی پس از جراحی بینی گوشتی نسبت به جراحی بینی استخوانی کند تر است . برای کاهش تورم و کبودی ناشی از جراحی حتما از کمپرس یخ به مدت 3 روز استفاده نمایید.

آیا استفاده از چسب بینی تاثیری در زمان بهبودی دارد؟

گچ و اسپلینت به منظور حفاظت از بینی بعد از جراحی بینی بروی بینی قرار گرفته می شود که پس از گذشت یک هفته توسط جراح بینی برداشته می شود و بروی بینی چسب زده می شود. استفاده از چسب بینی تاثیر زیادی در زمان بهبودی جراحی بینی گوشتی دارد زیرا باعث می شود پوست به بافت بینی جوش بخورد و فرم زیبایی در بینی ایجاد شود.

آیا بعد از جراحی بینی گوشتی امکان برگشت وجود دارد؟

افرادی که خواستار جراحی زیبایی بینی هستند باید انتظارات واقع بینانه ای از نتیجه این جراحی داشته باشند. در صورتی که افرادی که دارای بینی های گوشتی هستند انتظارات غیر معقول مانند کوچک کردن بیش از حد بینی، جراحی بینی عروسکی و … داشته باشند احتمال امکان بازگشت در جراحی بینی گوشتی وجود دارد.

برخی از خدمات دکتر بابایی :

و…

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر بابائی فوق تخصص جراحی پلاستیک

 

 

درباره نویسنده

پاسخ

سه × سه =

Call Now Button