جراحی قوز بینی

جراحی قوز بینی

اکثر افراد از مشکل برآمدگی یا قوز بر روی بینی خود رنج بسیار می برند . این مشکل بستگی به هر دو استخوان و  غضروف در پشت بینی می باشد . به علت متفاوت بودن در قوز بینی در همه افراد تشخیص و بررسی این موضع از اهمیت بالایی برخوردار می باشد که همه این عوامل در آخر نقش به سزایی در درمان و جراحی رفع قوز بینی دارد .

عکس قبل و بعد از جراحی بینی

دو نوع قوز بینی وجود دارد که کاذب و واقعی می باشد به همین خاطر  بهتر است معاینات دقیق توسط یک پزشک با تجربه صورت بگیرد  که تشخیص دقیقی داده شود و نتیجه خوبی حاصل شود . اما در صورتی که قوز روی بینی کاذب باشد اگر بینی را به سمت بالا حرکت بدهیم قوز بینی دیگر قابل مشاهده نمی باشد .

رفع یک بر آمدگی یا حذف قوز بینی یکی از شایعه ترین مسائلی می باشد که همه افراد در اغلب جراحی ها به دنبال رفع آن می باشند . قوز بینی از نظر اندازه در همه افراد متغیر می باشند . عمل یا عمل نکردن قوز بینی نقش به سزایی در صورت و ظاهر دارد .

تمام علت ها و مسائلی که شما می خواهید برای آن دلایل قوز بینی خود را رفع کنید باید مورد بررسی قرار بگیرند .

تشخیص این نوع مورد جراحی چگونه است ؟

در این نوع روش عمل جراحی بینی، صورت باید با دقت فراوان و حساسیت بالا مورد بررسی قرار داد . به همین منظور پزشک یک عکس رادیولوژی از بیمار انجام می دهد که بر طبق این عکس ها می تواند جراحی را با موفقیت انجام دهد .

عمل جراحی بینی قوز دار برای کاهش اندازه بینی قوزدار انجام می شود و این روش امروزه بسیار شایعه می باشد . اگر این برآمدگی کوچک و مختصر باشد به سادگی میتوان با تراشیدن سطحی این مشکل را  حل کرد . در مواردی که قوز بینی شدید باشد عمل جراحی بینی باز صورت می گیرد و استخوان بینی تراش داده می شود .

برخی از خدمات دکتر بابایی

و…

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر بابائی فوق تخصص جراحی پلاستیک

 

درباره نویسنده

پاسخ

نه − هشت =

Call Now Button