جراحی بینی گوشتی و نتیجه آن

جراحی بینی گوشتی و نتیجه آن :

جراحی بینی گوشتی ونتیجه آن چیست ؟

در این بخش اشاره ای به جراحی بینی گوشتی داریم و توضیحات دکتر بابایی جراح بینی را در این خصوص در این مقاله قرار می دهیم .

در صورتی بیان می کنیم که بینی گوشتی است که پوست بینی ضخیم باشد ، معمولا جراح بینی در خصوص جراحی بینی گوشتی بر روی بخش های غضروف و بافت سخت استخوان کار می کند ، در خصوص این بینی ها جراح بینی نهایت سعی خود را می کند که دستکاری بر روی بخش پوست صورت انجام نمی شود .

جراح بینی باید دقت نماید که پوست بینی را نباید نازک نماید .

دکتر بابائی جراح بینی در خصوص بینی های گوشتی بیان می کنند که می توان بینی های گوشتی را جراحی کرد ، اما مراقبت های پس از جراحی بینی های گوشتی و ورم پس از جراحی بینی های گوشتی بیشتر از بینی های استخوانی است .

به شکل کلی بینی های گوشتی را نمی توان خیلی کوچک کرد ، بلکه در جراحی بینی های گوشتی باید جراح بینی شکل دادن به بینی ها را انجام داد و عملکرد تنفسی و راه هوایی را در آنها حفظ نمود .

با پیشرفت های اخیر نتایج عمل های زیبایی بینی گوشتی نیز بهبود چشمگیری پیدا کرده است .

برای کاهش ورم های بینی پس ازجراحی بینی راه های مختلفی وجود دارد ، معمولا به دلیل اینکه ورم این بینی ها بیشتر از بینی های استخوانی است بنابراین جراح بینی در صورتی که ورم بینی با روند کندی همراه باشد و یا تشدید ورم بینی همراه باشد ، دکتر بابائی توصیه می کند که تزریق آمپول به بینی صورت گیرد تا ورم بینی کاهش یابد .

برای کاهش ورم بینی چسب زدن و عدم قرار گیری در معرض نورخورشید و آفتاب نیز تاثیر گذار است .

برخی از خدمات دکتر بابایی :

جراحی بینی

جراحی شکم

لیپوماتیک

و…

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر بابائی فوق تخصص جراحی پلاستیک

 

درباره نویسنده

پاسخ

5 × 4 =

Call Now Button