جراحی بینی ثانویه

جراحی بینی ثانویه

جراحی بینی ثانویه چیست و چه مزایای دارد؟

آیا عمل ثانویه سخت می باشد؟

در این مقاله توضیحات جامع و مفصلی در مورد جراحی بینی ثانویه گردآوری شده است که جهت کسب اطلاعات بیشتر بهتر است که این متن را تا انتها مطالعه نمایید.

جراحی بینی ثانویه

یکی از جراحی های پرطرفدار در بین افراد جراحی زیبایی بینی می باشد که باید بگوییم همه ی متقاضیان جراحی در پی یافتن جراح بینی حاذقی اند تا نتایج مطلوب و دوره نقاهت کوتاه مدتی را برایشان به همراه بیاورد، به همین جهت در انتخاب جراح بسیار وسواس به خرج می دهند. یکی از عوارضی که ممکن است در جراحی زیبایی بینی ایجاد شود، این است که ممکن نتیجه بعد از جراحی مورد تایید بیمار واقع نشود و از شکل نهایی بینی رضایت کامل نداشته باشد به همین جهت نیاز به جراحی بینی مجدد پیدا می کند.

دکتر کامران بابایی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در اهواز اظهار می نماید که  عمل رینوپلاستی ثانویه یا جراحی ترمیمی بینی بسیار پیچیده تر از عمل بینی اولیه است و نیاز به وقت بیشتری در حین عمل و دقت در کار را دارد.

از جمله دلایلی که رینوپلاستی ثانویه را با مشکل مواجه می کند در این است که در جراحی بینی اولیه شکل غضروف ها تخریب شده و بینی را صاف کرده اند تا کارآیی خود را حفظ کند اما در جراحی ترمیمی بینی غضروفی برای بازسازی وجود ندارد از این رو جراح بینی از غضروف های گوش برای این پروسه استفاده می کند.

جراح بینی در برداشتن غضروف از گوش طوری عمل می کند تا برشی که در گوش ایجاد نموده است در دید نباشد و هیچ تغییری در شکل و فرم گوش ایجاد نکند. در واقع باید بگوییم برش را به نحواحسن استتار می کند.

این عمل هیچ گونه عوارض جانبی را برای متقاضی در پی ندارد و  تنها عارضه ی که ممکن است ایجاد شود ظاهر شدن تلانژکتازی روی پوست بینی است زیرا در جراحی اولیه پوست بینی مقداری نازک شده اما در جراحی ثانویه پوست کاملا محو می شود به همین دلیل است که می گویند در جراحی ترمیمی بینی باید به یک جراح بینی حاذق مراجعه شود.

توصیه دکتر بابایی برای این جراحی، مراجعه به یک جراح بینی حاذق و باتجربه است زیرا این عمل نسبت به جراحی بینی اولیه مقداری از حساسیت بالایی برخوردار می باشد.

چکیده مطلب

برای جراحی بینی ثانویه، بیمار باید تمام جوانب کار را بسنجد در صورت مراجعه به یک جراح بینی آماتور ممکن است که مشکلات تنفسی همراه با اختلالات شدید ایجاد شود، اتفاق افتادن این عارضه نیز بسیار نادر است.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انجام جراحی بینی ثانویه بهتر است به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک مراجعه نمایید که ما در اینجا دکتر کامران بابایی را معرفی می نماییم. شماره مطب ایشان در اهواز 09101135759

برخی از خدمات دکتر بابائی فوق تخصص جراحی پلاستیک

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت

درباره نویسنده

پاسخ

شانزده − سه =