جراحی بینی در اهواز

جراحی بینی در اهواز

جراحی زیبایی بینی یکی از جراحی‌های پرطرفدار در دنیای امروز است. افراد بسیاری از این جراحی استقبال می‌کنند و کنجکاوند اطلاعاتشان را در این زمینه تکمیل نمایند. به طور کلی یکی از ضروری‌ترین کارهای پیش از اقدام به جراحی‌های زیبایی تحقیق جامع درباره‌ی آنهاست. برای افزایش معلومات می‌توان به پزشک مراجعه کرد و از او خواست تمام مراحل عمل، مراقبتهای قبل و بعد از آن، هزینه‌ها و عوارض احتمالی را توضیح دهد. دکتر کامران بابایی بهترین جراح پلاستیک در اهواز هستند و با مشاورات ارزنده تمام بیمارانشان را از سردرگمی و گمراهی خارج می‌سازند.

اجزای تشکیل دهنده بینی

بینی مسیر اصلی تنفس است و شامل دو بخش فوقانی و تحتانی می‌باشد. قسمت تحتانی پهن‌تر از قسمت فوقانی است و آن را مخاط تنفسی ضخیم احاطه کرده است. بخش فوقانی بینی توسط مخاط بویایی پوشانده شده است و گیرنده‌های بویایی در این منطقه وجود دارند. استخوان‌های بینی مستطیلی و هرمی شکل هستند که حوالی خط وسط صورت و زیر استخوان پیشانی واقع شده‌اند. سایز و فرم این استخوانها در افراد مختلف، متفاوت است.

افراد مناسب جهت جراحی زیبایی بینی

انجام جراحی بینی دلایل متعددی دارد و افراد هر کدام بنا به دلایل شخصی که می‌تواند مشکلات تنفسی یا زیبایی و یا هر دو باشد به جراح مراجعه می‌کنند. این جراحی هم اکنون در سراسر دنیا انجام می‌شود ولی در ایران بسیار متداول است و در واقع کشورمان در این زمینه در صدر لیست قرار دارد. گاهی فرد از بدو تولد مشکل تنفسی دارد و سالها این عارضه را تحمل کرده و با رسیدن به سن مناسب تصمیم به رفع انحراف بینی می‌گیرد و گاهی مشکلی در تنفس متقاضی مشاهده نمی‌شود و تنها دلیل او تغییر چهره و بهبود زیبایی صورت است. در بعضی مواقع هم فرد هم در تنفس مشکل دارد و هم از ظاهر بینی ناراضی است. خوشبختانه امروزه تمام این مشکلات با دستان توانگر جراحان قابل درمان هستند. همچنین افرادی که در اثر حوادث رانندگی و ورزشی مثل فوتبال یا ورزشهای رزمی دچار شکستگی در بینی شده‌اند با جراحی می‌توانند بینی را به شکل روز اولش بازگردانند یا حتی زیباتر کنند.

نتیجه جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی در مجموع باعث زیباسازی بینی و ایجاد تناسب بین بینی و اجزای صورت می‌شود. فرم نهایی بینی طبیعی می‌باشد و در عین زیبایی و ظریف شدن بینی مشکلی نیز در تنفس بیمار به وجود نمی‌آید. البته این نکته نیز حائز اهمیت است که متقاضی جراحی بینی انتظارات واقع بینانه از این عمل داشته باشد. به عنوان مثال فردی که بینی‌اش گوشتی است نباید توقع یک نتیجه‌ی عروسکی یا فانتزی داشته باشد زیرا پوست بینی گوشتی ضخیم است و نباید نوک بینی را سر بالا کرد یا خیلی کوچک کرد.زیرا این عارضه در جراحی بینی تاثیر بسزایی می گذارد.

برخی از خدمات دکتر بابائی فوق تخصص جراحی پلاستیک

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت

درباره نویسنده

پاسخ

چهار + 14 =