جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی

هنگامی که در قسمت پل بینی برآمدگی ملاحظه شود به این نوع بینی ، بینی استخوانی گفته می شود که عمل جراحی این نوع بینی ها تاثیرات چشمگیری در تغییر فرم و شکل افراد می گذارد . در جراحی بینی استخوانی به آسانی می توان قوز روی بینی را رفع کرد و بدین منظور بینی شکل جدیدی به خود می گیرد .

جراحی بینی استخوانی و نتیجه آن

جراحی بینی استخوانی و نتیجه آن

بینی استخوانی دارای چه ویژگی هایی می باشد

ویژگی بینی استخوانی پوست ظریف و غضروف های سفت همراه با استخوان های محکم می باشد . همچنین وجود تیغه های محکم از دیگر ویژگی های بینی استخوانی می باشد .

جراحی بینی استخوانی چگونه صورت می گیرد .

در جراحی بینی استخوانی شکافی جهت تغییرات لازم بر روی قسمت های مشخصی از بینی زده می شود . در بیشتر اوقات برای اینکه فرم زیبایی در بینی ایجاد شود از استخوان و غضروف بینی می کاهند . هنگامی که بر روی بینی قوز و برآمدگی باشد در زمان جراحی به وسیله سمباده برآمدگی بینی برطرف می شود . جراحی بینی استخوانی به دو روش بازو بسته صورت می گیرد .  جراح باید به وسیله تکنیک و متدهای خاص همرا با تجربه خود این جراحی را به بهترین نحو انجام دهد . بدین منظور جراح بینی تاثیرات زیادی بر جراحی و نتیجه آن دارد و به همین علت باید درانتخاب جراح بینی خود دقت بسیار داشت .

بینی های استخوانی چگونه بهبودی پیدا می کنند

معمولا در بینی های استخوانی روند بهبودی سریع تر نسبت به بینی های گوشتی پیش می رود . چون بینی های گوشتی به دلیل وجود پوست کلفت و ضخیمی که دارند زمان بهبودی ورم آن ها بیشتر به طول می انجامد  .

زمان جراحی بینی استخوانی

زمان جراحی بینی استخوانی بستگی به تغییراتی که روی بینی انجام می شود دارد به همین دلیل زمان جراحی در بین افراد باهم متفاوت است  اما در مجموع بین یک تا سه ساعت جراحی زیبایی بینی به طول می انجامد .

جراحی بینی استخوانی چه نتایجی را به همراه دارد .

برخی ها بر این باورند که بعد از جراحی بینی امکان بازگشت وجود دارد اما پزشکان این نظریه را رد کرده اند و به توصیه آن ها باید مراقبت های لازم  بعد از جراحی با دقت انجام شود تا فرد بهترین نتیجه را از جراحی بینی خود دریافت کند .

برخی از خدمات دکتر بابایی

و…

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر بابائی فوق تخصص جراحی پلاستیک

درباره نویسنده

پاسخ

پانزده + 18 =

Call Now Button