(0910) 113 5759
اصفهان، خیابان شریعتی روبروی بیمارستان شریعتی، مجتمع فراز، واحد 102
تفاوت لیپوماتیک با لیپوساکشن

تفاوت لیپوماتیک با لیپوساکشن

پیکرتراشی با لیپوماتیک بهتر است یا عمل لیپوساکشن؟

تفاوت لیپوماتیک با لیپوساکشن در چیست؟

نتیجه جراحی در کدام روش (لیپوماتیک – لیپوساکشن) بهتر خواهد بود؟

در این مقاله سعی شده است که در مورد تفاوت لیپوماتیک با لیپوساکشن توضیحات جامعی بیاوریم برای دانستن این که لاغری با لیپوماتیک بهتر است یا لاغری با لیپوساکشن، این متن را تا انتها مطالعه نمایید تا به جواب سوال خود برسید.

عمل لیپوماتیک

یکی از روش های جدید و به روز لیپوماتیک می باشد که هیچ گونه خطری برای متقاضی به همراه ندارد. در این روش فوق تخصص جراحی پلاستیک اقدام به خارج نمودن چربی های اضافی توسط نوعی لوله به نام کانولا می کند. کانولا با وارد شدن در ناحیه ی که مملو از چربی است اقدام به تراشیدن و ایجاد ارتعاش و همچنین ضربه زدن می نماید تا به راحتی بافت و چربی های اضافی تخلیه شود. این روش بسیار مناسب افرادی است که لاغری جزئی در قسمتی از بدن دارد، می باشد. نتایج حاصل از لیپوماتیک عالی و مطلوب است. در این روش هیچ گونه عوارض جانبی ندارد و حتی خطر آمبولی شدن نسبت به سایر روش ها کمتر می باشد. دوره نقاهت در این روش نیز بسته به رعایت متقاضی از دستورالعمل های جراح دارد.

عمل لیپوساکشن

این روش نیز همانند روش لیپوماتیک  بی خطر می باشد. لیپوساکشن نوعی دستگاه برای پیکرتراشی است تنها تفاوت در این می باشد که در روش لیپوساکشن جراح پلاستیک نوعی محلول را وارد بدن می کند تا با امواج اولتراسوند به راحتی چربی های جامد تخریب شود. در این روش از دو روش داخلی (از زیر سطح پوست به وسیله یک لوله کوچک و داغ به نام کانولا) و خارجی (از روی سطح پوست به وسیله یک دستگاه مخصوص ساطع کننده امواج اولتراسوند) استفاده می کنند. یکی از مزایای لیپوساکشن نسبت به سایر روش ها در این است که بدن پوست شل و آویزان را در پی نخواهد داشت.

تفاوت لیپوماتیک با لیپوساکشن

مزایای پیکرتراشی

    • باعث لاغری و رسیدن به تناسب اندام می شود.
    • چنانچه از تمام دستورالعمل های جراح و یا فوق تخصص جراحی پلاستیک تبعیت شود، دوره نقاهت کوتاهی دارد.
    • روشی مناسب برای خلاص شدن از چربی و بافت های اضافی بدون بازگشت می باشد.
    • استفاده از گن های فشاری بلافاصله بعد از عمل باعث فرم دهی زیبا به اندام و ناحیه تخلیه شده می شود.
    • مدت زمان پیکرتراشی خواه در روش لیپوماتیک یا لیپوساکشن بسته به تجربه و تبحر جراح داد.

چکیده مطلب

روش لیپوماتیک و لیپوساکشن هر دو روش های لاغری موضعی می باشد که اکثر مردم گمان می کنند که هیچ گونه تفاوتی با هم ندارد و از هر دو برای لاغری می توان استفاده نمود. باید بگوییم که جراح پلاستیک تعیین می کند که مقدار چربی را با کدام روش می توان حذف کرد و مناسب تر می باشد.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انجام تفاوت لیپوماتیک با لیپوساکشن بهتر است به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک مراجعه نمایید که ما در اینجا دکتر کامران بابایی را معرفی می نماییم. شماره مطب ایشان در اهواز 09101135759

برخی از خدمات دکتر بابائی فوق تخصص جراحی پلاستیک

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 3 =

Call Now Button