تخلیه چربی لپ ها

تخلیه چربی لپ ها

کاندیدای تخلیه چربی لپ ها چه کسانی می باشند؟

 تخلیه چربی لپ ها به چه معناست؟

در این متن توضیحات جامع و مفصلی در مورد تخلیه چربی لپ ها آورده شده است به منظور اطلاع پیدا نمودن از این مبحث، مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

یکی از تکنیک هایی که امروزه کاربرد فراوانی پیدا نموده است تخلیه چربی لپ ها یا بوکال فت پد می باشد که هدف از آن بهبود انحنای صورت و برجسته نمودن لپ ها وهمچنین تخلیه یک سوم بافت های داخل آن به منظورزیباسازی آناتومی صورت می باشد. با انجام این پروسه توده های چربی ناحیه گونه خارج شده و گونه به صورت استخوانی و لاغر، به طوری که بین چانه و فک تناسب ایجاد شود، نمایان می شود. می توان بگوییم این گونه لپ ها را بیشتر در بین هنرپیشگان هالیوودی می توان مشاهده نمود.

تخلیه-چربی-لپ-ها

علت تخلیه چربی لپ ها

زمانی که افراد می خندند به نظر می آید که شیء گرد در دهان دارند یا افرادی که لپ های بزرگ و گردی دارند، صورت دفرمه دیده می شود، در نتیجه این عارضه آن ها را ناراحت می کند و خواهان برطرف نمودن آن می باشند. باید بگوییم که داشتن لپ همیشه باعث جذابیت و زیباشدن چهره نمی شود بلکه اگر گونه در صورت فردی بسیار زیاد باشد، چهره را نافرم و زشت نشان می دهد.

روش های تخلیه چربی لپ ها

پروسه ی استخراج بافت و سلول اضافی در لپ ها با روش های ساده و خانگی قابل درمان نمی باشد، یکی از روش هایی که تضمینی و کم تهاجمی می باشد، تخلیه کردن لپ ها با جراحی است، برای این منظور بهتر است که به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک مراجعه شود.

روش جراحی تخلیه چربی لپ ها

این عمل بسیار راحت می باشد، به گونه ای که ریکاوری و دوره نقاهت خیلی طولانی ندارد. اگر امکانات لازم و تجهیزات مدرن در مطب وجود داشته باشد، می توان این عمل را در آنجا انجام داد. مدت زمان این عمل بسیار کم است معمولا بین نیم تا یک ساعت طول می کشد. جراح برش هایی که می دهد را اغلب از داخل دهان و با بی حسی موضعی ایجاد می کند. بنابراین اسکاری از خود به جایی نمی گذارد و نیاز به کشیدن بخیه ها در آن نیست. فوق تخصص جراحی پلاستیک با برش هایی که از داخل دهانی که ایجاد می کند، اقدام به خارج نمودن چربی های اضافی در ناحیه لپ ها خواهد نمود. اغلب چربی به اندازه یک گردو و یا یک تخم مرغ از لپ ها استخراج می شود. این پروسه باعث می شود که حجم گونه ها و لپ ها کمتر شود. زاویه فک و چانه بهتر خودشان را نشان می دهند در نتیجه باعث جذاب تر شدن صورت می شود.

شایان ذکر است که بگوییم داشتن درد و ناراحتی در چند روز اول بعد ازعمل طبیعی می باشد و بهتر است که داروهای تجویز شده فوق تخصص جراحی پلاستیک را در ساعت تعیین شده به منظورالتیام درد مصرف شود.

چکیده مطلب

افرادی می توانند این جراحی را انجام دهند که از سلامت کامل جسمی و روحی برخوردار باشند، همچنین از استعمال دخانیات و مصرف نوشیدنی های الکلی اجتناب ورزند. بهتر است که این گونه افراد دید واقع بینانه از تخلیه چربی لپ ها بعد از عمل داشته باشند.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انجام تخلیه چربی لپ ها بهتر است به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک مراجعه نمایید که ما در اینجا دکتر کامران بابایی را معرفی می نماییم. شماره مطب ایشان در اهواز 09101135759

برخی از خدمات دکتر بابائی فوق تخصص جراحی پلاستیک

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت

درباره نویسنده

پاسخ

یک × 5 =

Call Now Button