بهترین متخصص عمل بینی در اهواز

بهترین متخصص عمل بینی در اهواز

دکتر کامران بابایی فوق تخصص جراحی پلاستیک

یکی از سخت ترین مراحل انجام عمل جراحی بینی (رینوپلاستی) انتخاب جراح خوب است. در واقع این تنها مرحله ای است که بیمار باید به شخصه انجام دهد. این موضوع که دکتر منافع بیمار را بر منافع شخصی اش ارجحیت بدهد از گزینه های حائز اهمیت در تشخیص جراح خوب است. به طور کلی دو نوع بینی داریم: استخوانی و گوشتی، برخی جراحان تنها در یکی از این دو نوع تخصص دارند و برخی دیگر در هر دو نوع، پس این مورد بسیار مهم است که جراحی که انتخاب کرده اید در عمل مدل بینی شما کسب تجربه کرده است یا خیر.

یافتن بهترین متخصص عمل بینی

پیش از اتخاذ تصمیم نهایی در مورد جراحتان تحقیق کنید و سابقه ی او را به طور کامل مورد مطالعه قرار بدهید زیرا بسیار مهم است که این انتخاب منطقی و عقلانی باشد. عمل بینی باعث تغییر فرم بینی و چهره می شود و عمل خیلی مهمی است زیرا بینی عضوی برجسته است که در مرکز صورت قرار دارد.

معیارهای تعیین کننده بهترین متخصص عمل بینی

اصلی ترین شرط در گرفتن بهترین نتیجه از عمل بینی انجام آن به دست بهترین جراح بینی است زیرا یک جراح خوب تجربه ی بارها عمل را داشته و شما می توانید به او اعتماد کنید که او قادر به رفع تمام مشکلات شما اعم از پزشکی و زیبایی خواهد بود. به علاوه جراح باید بتواند نوعی حس پیش بینی داشته باشد و با دیدن فرم بینی فرد نتیجه ی عمل را در ذهنش حک کند. پیش از عمل آلبوم نمونه کارهای جراح را مشاهده کنید و با طرز کار او آشنا شوید، یا به صورت حضوری به مطب او مراجعه کنید و افرادی که تحت عمل قرار گرفته اند را زیر نظر داشته باشید یا حتی با آنها راجع به میزان رضایتشان از عمل مصاحبه کنید و از درجه ی مهارت جراح آگاه شوید. جراحی زیبایی بینی عملی است که به علم و هنر همزمان پزشک نیاز دارد.

هدف از انجام عمل جراحی بینی

هدف از انجام این عمل کسب نتیجه ی مورد نظر متقاضی است. جراح باید در نهایت تخصص مشاوره های لازم را در رابطه با تغییر شکل بینی و روند عمل در اختیار فرد قرار بدهد. مهمترین نکته این است که جراح سلامتی شما را در درجه نخست قرار دهد زیرا به هر حال تنفس شما نسبت به زیباییتان در اولویت است.

برخی از خدمات دکتر بابایی

و…

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر بابائی فوق تخصص جراحی پلاس

.

درباره نویسنده

پاسخ

2 × یک =