بهترین جراح پروتز سینه در اهواز

بهترین جراح پروتز سینه در اهواز

بهترین جراح پروتز سینه در اهواز را به شما معرفی می‌کنیم: دکتر کامران بابائی فوق تخصص جراحی پلاستیک، حال از کجا باید مطمئن شد که این دکتر بهترین انتخاب برای شماست. یکی از روشهای اطمینان از این امر ملاقات با اوست. در جلسه‌ی اول مشاوره چنانچه او کل اطلاعات لازم را از جمله روش انجام این عمل، مراقبت‌‌های بعد از عمل جراحی پروتز سینه و عوارض احتمالی این عمل را به شما توضیح داد، می‌توانید بفهمید که انتخاب درستی انجام داده‌اید.

این نکته را همیشه در نظر داشته باشید که برای عمل‌های زیبایی انتخاب جراح با تجربه و ماهر اولین و مهمترین قدم است. هر جراح تکنیک‌های خاص خود را دارد و می‌تواند در نتیجه‌ی جراحی مثلا پروتز سینه مؤثر باشد.

پیش از جراحی پروتز سینه به وسیله‌ی دکتر کامران بابائی معاینات و بررسی‌های مورد نیاز انجام می‌شود و در این مرحله باید تمام سؤالاتتان را از جناب دکتر بپرسید و خاطر جمع باشید که او با دقت به آنها جواب می‌دهد و حتی اگر این عمل برای شما عوارضی را در پی داشته باشد ایشان، شما را منصرف می‌کنند.

تأثیر نمونه کار در انتخاب پزشک

تأثیر مشاهده‌‌ی نمونه‌ کارهای پزشک در انتخاب پزشک بر کسی پوشیده نیست. به شما توصیه می‌کنیم پیش از انتخاب حتماً نمونه‌ کارها را با دقت مطالعه کنید.

روش انجام پروتز سینه

در این جراحی برش‌ها و پروتزهای مختلف به کار گرفته می‌شوند و شما می‌توانید قبل از انجام عمل از پزشکتان بخواهید که معلومات خود را در این زمینه در اختیار شما قرار دهد تا با شناخت کامل تصمیمتان را بگیرید.

انواع پروتز سینه

پروتز سینه دو نوع دارد: سیلیکونی و آب نمکی که می‌توانید از دکترتان بخواهید انواع پروتز سینه را به طور کامل برایتان شرح دهد. در انتخاب نوع پروتز تصمیم ‌گیری نهایی را به پزشک محول کنید او سعی می‌کند با در نظر گرفتن خواسته‌های شما بهترین انتخاب را پیش روی شما قرار دهد.

سایز پروتز سینه

در انتخاب سایز پروتز سینه تمام موارد را مد نظر قرار دهید و تلاش کنید تا یک تصمیم منطقی و عقلانی بگیرید تا بعداً پشیمان نشوید زیرا به هر حال پروتز سینه نوعی عمل جراحی است و عمل مجدد در بهترین حالت پیامدهایی را به دنبال دارد. اگر بافت سینه‌های شما کوچک است یا قفسه‌ی سینه‌ی کوچکی دارید نباید پروتزتان سایز بزرگی داشته باشد زیرا در این صورت پس از عمل احساس می‌کنید آناتومی بدنتان نامتعادل شده است.

برخی از خدمات دکتر بابایی

و…

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر بابائی فوق تخصص جراحی پلاستیک

درباره نویسنده

پاسخ

4 × 3 =