بهترین جراح لیپوماتیک

بهترین جراح لیپوماتیک

لیپوماتیک چیست و چه ویژگی های دارد؟

آیا باید برای انجام این جراحی به فوق تخصص جراحی پلاستیک مراجعه نمود یا جراح پلاستیک نیز می تواند این عمل را انجام دهد؟

کاندیدای جراحی لیپوماتیک چه افرادی هستند؟

آیا لیپوماتیک خطر آمبولی شدن رابه همراه دارد یا عمل لیپوساکشن؟

در این مقاله سعی شده است در مورد بهترین جراح لیپوماتیک و کاندیدای لیپوماتیک توضیحاتی را به جامع بیاوریم، برای اطلاع پیدا نمودن بهتر است که این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

بهترین جراح لیپوماتیک

لیپوماتیک چیست؟

به جراحی لیپوماتیک، لیپوست، لیپوساکشن، لیزر، لیپولیزر همه این ها مدالیته هایی هستند که از عمل لیپوساکشن سرمنشاء می گیرد. در ابتدا روش لیپوساکشن ابداع شد و بسیار مرسوم بود و بعد از آن روش های دیگری مانند لیپوماتیک و لیپولیزر نیز به آن اضافه شد به خاطره این که جراح در روش کار خودش راحت باشد و بیمار دیسک انفورماتیک کمتری بعد از عمل داشته باشد به تدریج مدالیته های مختلفی  روی این کار ابداع و اختراع شد. لیپوماتیک در واقع یک دستگاهی می باشد که مانند دستگاه لیپوساکشن عمل می کند. اما این کار رو با استفاده از کمپرسور باد یا پمپ باد انجام می دهد به این ترتیب که با تزریق حباب کوچک هوا داخل نصب به تخریب و خارج شدن چربی کمک شایانی می نماید.

علت مقبولیت دستگاه لیپوماتیک در بین طرفداران آن چیست؟

علت موفقیت این دستگاه را می توان در سرعت بالا بودن عمل را می توان اشاره نمود زیرا در جراحی لیپوساکشن اغلب از دست استفاده می شود در حالی که در این روش فقط با دستگاه قابل انجام می باشد و در نتیجه زمان کمتری را صرف می کند و دوم نیز در درد و ناراحتی بعد از عملی است که برای بیمار بسیار کمتر از روش های دیگر می باشد.

کاندیدای لیپوماتیک

 • اشخاصی که در پی داشتن اندامی متناسب می باشند و مقدار کمی چربی در بدن دارند که بارژیم غذایی و ورزش کاملا برطرف نشده باشد.
 • اشخاصی که در مدت زمان کمتر خواهان رسیدن به نتایج مطلوب می باشند.
 • افرادی که دچار افتادگی و شل شدن پوست در ناحیه شکم و پهلوها می باشند،این پروسه یا می تواند ژنتیکی باشد و یا به علت زایمان های متعدد که با انجام لیپوماتیک در کنار ابدومینوپلاستی به نتایج بالا و مطلوبی دست پیدا می کنند.
 • افرادی که پرونده پزشکی آنان سالم و سلامت می باشد.
 • افرادی که پس از انجام عمل لیپوماتیک نمی خواهند وزن خودشان را افزایش دهند .

بهترین جراح لیپوماتیک

برای رسیدن به نتایج بالا و مطلوب بهتر است این عمل را نزد یک جراح باتجربه و حاذق انجام شود، زیرا در صورتی که جراح تجربه و خبرگی بالایی نداشته باشد خطر آمبولی شدن در این روش بیش از روش های دیگر می باشد، در نتیجه بهتر است که به جراح و یا فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی اطمینان نمایند که متقاضیان آن احساس رضایت بعد از عمل را به همراه داشته اند.

چکیده مطلب

روش لیپوماتیک مانند لیپوساکشن دارای عوارض جانبی حادی نمی باشد و برای این که متقاضی به نتایج بالا دست پیدا کند بهتر است که به تمام نکات و مراقبت های بعد از عمل توجه خاصی نماید.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انجام جراحی لیپوماتیک و روش های دیگر آن بهتر است به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک مراجعه نمایید که ما در اینجا دکتر کامران بابایی را معرفی می نماییم. شماره مطب ایشان در اهواز 09101135759

برخی از خدمات دکتر بابائی فوق تخصص جراحی پلاستیک

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت

درباره نویسنده

2 thoughts on “بهترین جراح لیپوماتیک

 1. اسرا - ژانویه 14, 2019 در 8:59 ق.ظ

  سلام
  اگر لیپوماتیک انجام بدم حتما باید بعدش ابدومینوپلاستی کنم؟
  چون من زایمان هم نداشتم و پوست شکمم سفته
  ولی خیلیا میگن بعد از لیپوماتیک پوست شکم شل و افتاده میشه
  من نمیخوام برش بزرگ که مثل زایمان سزارین تو شکمم ایجاد بشه
  چه روشی باید انجام بدم که بعد از لیپوماتیک پوست شکمم سفت بشه؟
  ممنون میشم پاسخم بدید.

  پاسخ
  • dr-babaei - ژانویه 21, 2019 در 7:09 ق.ظ

   سلام
   چون زایمان نداشته اید پوست سفت است و به صورت شل بعد از عمل ظاهر نمی شود. عمل ابدومینوپلاستی برای کسی جایز است که زایمان داشته و پوست شکم به حالت آویزان نمایان شده باشد.

   پاسخ

پاسخ

12 − 10 =