بهترین جراح لیفت صورت در اصفهان

بهترین جراح لیفت صورت در اصفهان

آیا به دنبال بهترین جراح لیفت صورت در اصفهان می باشید؟ به چه علتی تصمیم به انجام لیفت صورت دارید؟ آیا از هزینه لیفت صورت در اصفهان با خبرید؟

همانطور که می دانید لیفت صورت (با جراحی و یا بدون نیاز به جراحی) از جمله روش های مهم و تاثیر گذار در جوانسازی پوست می باشد. افرادی زیادی بنا به دلایل متعددی مخصوصا افزایش سن؛ دچار افتادگی پوست در قسمت های مختلف صورت خود می شوند.

این افتادگی پوست زیبایی چهره و گیرایی آن را کاهش می دهد و اعتماد به نفس فرد نیز متقابلا کم تر می شود و این امر تاثیر مستقیم در مراودات اجتماعی فرد خواهد داشت.

نمونه جراحی لیفت صورت و گردن دکتر کامران بابائی

جراحی لیفت صورت چیست؟

آیا تا به حال به فکر از بین بردن علائم پیری و افزایش سن خود افتاده اید؟

آیا می خواهد دوباره جذابیت روزهای جوانی را داشته باشید؟

اگر جوابتان مثبت است باید بدانید که سالیانه تعداد زیادی از خانم های میانسال برای از بین بردن افتادگی و چین و چروک های پوست صورت خود این عمل زیبایی را انتخاب می کنند. چیزی که در دوران جوانی، پوست صورت را صاف و سفت روی صورت نگه میدارد کلاژن ها هستند که با افزایش سن به مرور کمتر شده واز بین می روند؛ علاوه بر اینها نوع ژنتیک فرد و تابش آفتاب و نیروی گرانش زمین و مصرف دخانتیات و استرس های روزمره ای که در زندگی شهری وجود دارد باعث شل شدن و افتادگی پوست می شوند!!!

دکتر کامران بابائی، فوق تخصص جراحی پلاستیک در اصفهان می باشند. برای انجام هرگونه اقدام درمانی و زیبایی می توانید از طریق زیر با ایشان ارتباط برقرار کنید:
شماره های تماس: 09101135759
برای مشاهده ی نمونه کارهای جراحی لیفت صورت، به صفحه اینستاگرام مراجعه نمایید.

افراد مناسب برای عمل زیبایی لیفت صورت 

چه کسانی کیس های مناسبی برای انجام لیف صورت هستند؟ معمولا افرادی که بالای 40 سال سن دارند می توانند این عمل را انجام دهند البته، شرایط پوستی هر فردی با دیگری کاملا متفاوت است و در نهایت این پزشک شما است که تشخیص می دهد شما امکان انجام این عمل را دارید یا خیر!

نحوه انجام عمل لیفت صورت

بهتر است بدانید که این عمل به دو صورت بی حسی موضعی و حتی بیهوشی کامل انجام می شود. در حین عمل جراح برش های زده می شود که که بیشتر برش ها را در زیر موها ایجاد می کند که از آن قسمت ها پوست را می کشند و جایگاهش را تغییر می دهند.

با این عمل تا حد زیادی بسته به جنس و سن افراد چروک های پوست برداشته می شوند و صورت صاف و یکدست می شود و میزان برش ها هم بستگی به این موارد دارد که پزشک برای هر شخصی چه تشخیصی از میزان این برش ها را می دهد.

 

شرایط موجود پس از اتمام عمل لیفت صورت

درپایان عمل صورت پانسمان شده است و حدود یک هفته بعد پانسمان ها باز می شوند ،وجود تورم و کبودی در این مدت طبیعی است و ممکن است بیمار در ناحیه صورت درد داشته باشد که با مصرف مسکن ها ی تجویز شده تا حد زیادی از این درد کاسته می شود.

نتیجه حاصل از انجام لیفت صورت

دوره نقاهت این جراحی حدودا 2 هفته است و مدت زمان ماندگاری این عمل بسته به شرایط سنی و ژنتیک شخص تا سال ها و حتی تا همیشه میتواند ماندگار باشد ولی حداقل زمان ماندگاری که در نظر گرفته شده است حدود 10 سال است.

مراقبت های لازم بعد از انجام لیفت صورت

بهتر است تا زمان بهبودی استراحت لازم را داشته باشید و فعالیت سنگینی انجام ندهید، برای کاهش علائم تورم و کبودی می توانید از کمپرس یخ روی صورت برای چندین بار در روز استفاده کنید.

در زمان خروج از منزل حتما از کرم ضد آفتاب و عینک آفتابی استفاده گردد بهتر است از میوه های طبیعی مثل آناناس که باعث تسریع در بهبودی کبودی و تورم می شوند استفاده کنید و تا زمان از بین رفتن تورم از مصرف نمک خودداری کنید.

دکتر کامران بابائی فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی

دکتر کامران بابائی فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی

عوارض احتمالی جراحی لیفت صورت 

باید آگاه باشید که هیچ عمل جراحی نتیجه قطعی به همراه ندارد و ممکن است عوارضی برایتان به همراه داشته باشد باشد.

  • عوارضی مانند خونریزی، تورم و ریزش موها در ناحیه بخیه زد شده و عفونت از جمله مواردی است که به آن می توان اشاره کرد.

شما عزیزان می توانید با بررسی سابقه ی پزشکان و رضایت بیماران آن ها، بهترین جراح لیفت صورت در اصفهان را پیدا نمایید. این انتخاب به شما فرصت جلوگیری از عوارض نامطلوب فوق الذکر را می دهد. به خاطر داشته باشید شیوه ی جراحی و روش کار جراح بیشترین تاثیر را در نتایج حاصل از جراحی لیفت صورت دارد.

سایر مقالات مرتبط:

مزایا لیفت صورت

لیفت صورت با نخ

سن مناسب لیفت صورت

هزینه لیفت صورت

درباره نویسنده

پاسخ

پانزده − 12 =

Call Now Button