بلفاروپلاستی در اهواز

بلفاروپلاستی در اهواز

بلفاروپلاستی چیست؟
هزینه جراحی افتادگی پلک چقدر می باشد؟

بلفاروپلاستی نوعی جراحی است که پلک ها را از سطح چشم بالا کشیده و اقدام به حذف پوست، عضلات و چربی اضافی در چشم ها می نمایند. چربی بیش از حد ممکن است در بالا و یا زیر پلک ها جمع می شود و باعث تضعیف ابروها، چسبیدن به لبه های بالا و کیسه های زیر چشم می شود.

پوست اضافی در اطراف چشم ها می تواند دید (دید محیطی)، به خصوص قسمت های فوقانی و بیرونی چشم انداز را کاهش دهد. با جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی می تواند این مشکلات بینایی را کاهش داده یا از بین برد.

جراحی زیبایی پلک شامل پوشش بیمه  نمی باشد اما اگر برای بهبود بینایی صورت گیرد ممکن است که بیمه مقداری از هزینه را تقبل نماید.

بلفاروپلاستی در اهواز

عوارض جانبی جراحی بلفاروپلاستی

جراحی بلفاروپلاستی با کمترین عوارض جانبی همراه است البته در صورتی که به یک جراح یا فوق تخصص جراحی پلاستیک حاذق مراجعه شود در غیر این صورت باعث رخداد برخی از علائم می شود، از جمله:

  • عفونت و خونریزی مقداری
  • دشواری بسته شدن چشم ها و سایر مشکلات پلک
  • آسیب به عضلات چشم
  • تغییر رنگ پوست
  • به طور موقت تاری دید

اقدامات قبل از جراحی پلک یا بلفاروپلاستی

ابتدا با مراجعه به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک اقدام به پرسیدن برخی از سوالات از جمله: جراحی های قبلی و شرایط گذشته یا حال حاضر، آلرژی، مشکلات گردش خون، مشکلات تیروئید و دیابت و… را می نماید. پزشک همچنین در مورد استفاده از داروها، ویتامین ها، مکمل های گیاهی، الکل، تنباکو و مواد مخدر نیز پرس و جو نماید.

سپس فوق تخصص جراحی پلاستیک اقدام به معاینه فیزیکی چشم می نماید و به بررسی  و اندازه گیری قسمت هایی از پلک ها می کند.

در آخر از بیمار می خواهد که از چشمان در زاویه های مختلف عکس گیرند این عکس ها با برنامه ریزی جراحی، ارزیابی اثرات فوری و بلند مدت آن کمک می کند.

توقف مصرف هر دارویی یا مکمل گیاهی مرتبط با افزایش خونریزی. از فوق تخصص جراحی پلاستیک خود بپرسید که چه مدت قبل از جراحی نیاز دارید که این داروها را متوقف کنید. فقط داروهایی را که توسط جراحتان تایید شده است را مصرف کنید.

نحوه بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی معمولا در یک بستر سرپایی انجام می شود. فوق تخصص جراحی پلاستیک تزریق داروهای خفیف را به پلک های بیمار اعمال می کند و داروهای وریدی را به تزریق می کند تا ناحیه مورد جراحی بی حس شود.

اگر عمل جراحی بر روی پلک های فوقانی و پایینی باشد، فوق تخصص جراحی پلاستیک معمولا در ابتدا روی لبه های بالای عمل می کند. پوستی اضافی، عضله و احتمالا چربی را برداشته و برش را می بندد.

برخی از خدمات دکتر بابائی فوق تخصص جراحی پلاستیک

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت

درباره نویسنده

پاسخ

سه × 2 =