انواع سایز پروتز سینه

انواع سایز پروتز سینه

پروتز سینه چیست ؟

وجود سینه های زیبا و جذاب می تواند بر اندام تاثیر بسزایی و ویژه ای بگذارد . به همین خاطر اغلب افراد تصمیم به عمل جراحی پروتز سینه می گیرند . یکی از مشکلاتی که باعث می شود بیشتر افراد تصمیم بر عمل پروتز سینه بگیرند داشتن سینه هایی افتاده و آویزان   می باشد. جراحی پروتز سینه می تواند سینه هایی زیبا را به وجود آورد و بر اندام تاثیر مستقیمی دارد .

انواع سایز پروتز سینه

انواع سایز پروتز سینه

سایز سینه در پروتز سینه چگونه است ؟

بعضی از افراد متقاضی سینه هایی بزرگتر از سینه فعلی خود که نرمال می باشند هستند به همین دلیل عمل جراحی پروتز سینه را انجام می دهند . اما به گفته پزشکان افتاده شدن سینه ها با اندازه و مقدار پروتز در سال های جاری و آینده مرتبط می باشد به همین خاطر اگر پروتز سینه ای بزرگ و با حجم بالایی انتخاب شود باعث می شود که در سال های آینده به دلیل فشار زیاد که این فشار که فشار مداومی می باشد سینه حالت افتاده و آویزان شود . به همین خاطر افرادی که می خواهند پروتز سینه انجام دهند حتما باید با یک فوق تخصص جراحی پلاستیک مشاوره های لازم را انجام دهند و با مشورت ایشان سایز را انتخاب کنند . به عنوان مثال افرادی که از جثه متوسطی برخوردارند نباید از پروتزهای بیشتر از 300 سی سی استفاده کنند چون اگر همچین سایزی را انتخاب کنند دلیل بر افتادگی و آویزان شدن سینه ها می شود .

سایز پروتز سینه تاثیر مستقیمی بر پوست روی سینه دارد . مثلا افرادی که قفسه سینه صافی دارند و بافت های سینه آن ها تحت هیچ شرایطی شکل نگرفته است  به همین خاطر جایز نیست از پروتزهای با سایز بزرگ استفاده کرد . چون پوست تحمل این را ندارد که یکباره کش پیدا کند .  همینطور برای خانم هایی که بعد از دوران شیر دهی و حاملگی متقاضی پروتز سینه هستند نمیتوان پروتزهایی با سایز کوچک انتخاب کرد . برای جلوگیری از این مشکل می توان همزمان با عمل جراحی پروتز سینه عمل لیفت سینه را هم انجام داد . حتما به نظر و عقیده پزشک خود احترام بگذارید چون با مهارت و تجربه ای که دارد بهتر می تواند برای سایز پروتز سینه  تصمیم بگیرد تا بتوانید نتیجه بهتری را از این عمل بگیرید .

برخی از خدمات دکتر بابایی

و…

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر بابائی فوق تخصص جراحی پلاستیک

 

 

درباره نویسنده

پاسخ

10 − 7 =

Call Now Button